В основном облачно

11°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Культура

Юні генічеські співаки вразили глядачів та журі на міжнародному конкурсі

З 29 грудня по 1 січня в смт Верховина, що на Івано-Франківщині, проходив І Міжнародний фестиваль-конкурс малих форм та творчих колективів інструментального, вокального і хореографічного мистецтва «Смерекові дива».

Його засновниками і організаторами є: Київський національний університет культури і мистецтв, інститут мистецтв, кафедра сучасної хореографії, Національна музична академія ім. П.І.Чайковського і творчий проект «ArtLikeFest». У різних номінаціях і вікових категоріях свою майстерність демонстрували музиканти, вокалісти , хори та хореографічні колективи.

У цьому мистецькому заході прийняли участь і вихованці Генічеської ШЕВ. Їх репертуар, манера виконання вразили глядачів та журі. Диплом І ступеня отримав Данило Лосевичев, а Єлизавета Лосевичева була нагороджена дипломом ІІІ ступеня. Вони виступали в номінації «Фортепіано» та представляли молодшу і середню вікові категорії.

Діти та їх викладач Ольга Анатоліївна Шкроб ретельно готувалися до цього фестивалю – конкурсу. Тому вони і отримали гарні результати. У учнів Генічеської ШЕВ залишилося багато приємних вражень від цього мистецького заходу та від спілкування з конкурсантами і з мешканцями смт Верховина. Їм дуже сподобався цей гостинний та музичний край.

Ось так приємно для Генічеської ШЕВ завершувався календарний рік та починався 2017 рік, інформує Таврия24 з посиланням на vizit.ks.ua.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Новости культуры

На Херсонщине будут снимать военный детектив с участием бойцов АТО

В конце апреля начинается подготовительный период фильма «Позивний Бандерас» о событиях 2014 году на Донбассе по сценарию Сергея Дзюбы и Артемия Кирсанова, который создается при поддержке Госкино Украины.

20-04-2017

В Херсонском драмтеатре выступят артисты из Португалии

Херсонский областной академический музыкально-драматический театр посетят артисты из города Порту, что на севере Португалии, в ходе мини-гастролей по нашей стране.

18-04-2017

В Херсоні пройде свято весни, краси і спорту

Грандіозна виставка мототехніки "МОТО-ЮГ MX-Tavriya2017" пройде в Херсоні 29 і 30 квітня, на території ККЗ «Ювілейний».

18-04-2017

Гастролі Херсонського театру в Португалії пройшли з великим успіхом

По запрошенню театру СТВ Teatro Circo de Braga з 2 по 11 квітня цього року група акторів Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша побувала на гастролях у Португалії...

14-04-2017

18 квітня в Херсоні відбудеться фестиваль дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка»

18 квітня о 16.00 під патронатом голови Херсонської ОДА Андрія Гордєєва відбудеться заключний етап третього сезону телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка» в ККЗ «Ювілейний».

14-04-2017

Херсонщина в пейзажах і натюрмортах: у художньому музеї відкрито виставку Георгія Курнакова (фото)

12 квітня у Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О.Шовкуненка відбулось урочисте відкриття виставки «Поезія живопису Георгія Курнакова».

14-04-2017

В Голопристанском районе нашли остатки поселения бронзовой эпохи

Благодаря наблюдательному крестьянину на Херсонщине открыли поселение эпохи бронзы.

12-04-2017

«Kherson Art Hub» поки що не виселятимуть

Про це артхабівці домовилися сьогодні під час зустрічі з головою обласної ради Владиславом Мангером.

11-04-2017

У Херсонському художньому музеї відкривається виставка «Поезія живопису Георгія Курнакова»

12 квітня о 14:00 в Херсонському обласному художньому музеї ім. О.О. Шовкуненка відбудеться урочисте відкриття виставки "Поезія живопису Георгія Курнакова".

11-04-2017

В Херсоні відбудеться презентація книги «Кримські татари як корінний народ»

12 квітня 2017 року о 12-00 годині, в приміщенні Херсонської обласної державної адміністрації (м.Херсон, пл.Свободи, 1, II поверх) відбудеться презентація нової роботи відомої дослідниці, провідної української експертки з питань корінних...

10-04-2017