Малооблачно с прояснениями

13°C

Херсон

Малооблачно с прояснениями

Відбулася перша пробна поїздка судна на підводних крилах "Нібулон-експрес" за маршрутом Херсон - Гола Пристань

Судно місткістю 79 осіб, яке розвиває швидкість 65 км / год, має дальність плавання 500 км і час автономної роботи 7 годин, здійснило сьогодні свій перший рейс до міста Гола Пристань.

Подорож від Херсону до Голої Пристані на такому транспорті займає 15-17 хвилин. Флот компанії поповнили і вже пройшли передексплуатаційні випробування вже два таких два судна на підводних крилах типу "Восход", які отримали назву "Нібулон-Експрес". За словами Генерального директора компанії "Нібулон" Олексія Вадатурського, до літа 2017 року компанія має намір поповнити флот ще п'ятьма "ракетами" і таким чином забезпечити маршрути між Миколаєвом, Очаковом, Херсоном, Залізним портом, Кінбургськой косою, Вознесенському, Новою Одесою. Зауважимо, що вартість поїздки водним транспортом приблизно така сама, як і автобусом, отже подорожі по воді будуть чудовою альтернативою кількагодинним поїздкам на автобусах.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

Фермери купують техніку за мільйон доларів і змушені самі на ній працювати - Паливода

Сьогодні сільське господарство - це наукоємка, високотехнологічна галузь, а сучасні сільгоспмашини можуть коштувати близько мільйона доларів.

25-04-2017

Корейські інвестори хочуть підписати меморандум з ОДА щодо альтернативної енергетики

24 квітня відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з керівниками енергетичної та інвестиційної компаній Південної Кореї за участі заступників голови ОДА та представників АБ «Укргазбанк».

25-04-2017

Попри складнощі посівна на Херсонщині просувається успішно - Паливода

Про це директор департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода розповів під час ефіру на телеканалі «Скіфія».

24-04-2017

Полцентнера черной икры рассчитывают получить на заводе под Херсоном

Около 45-50 килограмм черной икры рассчитывают получить в ближайшие дни на Днепровском производственно-экспериментальном осетровом рыбоводном заводе под Херсоном.

24-04-2017

Дорогу Петровка – Привольное вновь планируют отремонтировать за счет сельхозпроизводителей

Глава Генической райгосадминистрации Александр Воробьев обратился с поручением к управлению агропромышленного комплекса РГА по поводу ремонта дороги Петровка — Привольное.

24-04-2017

Херсонська ОДА підписала наміри про співпрацю з італійською провінцією Падуя

Херсонська обласна державна адміністрація та адміністрація провінції Падуя підписали протокол про наміри співпраці одразу у декількох сферах.

24-04-2017

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Херсонські аграрії надають соціальну допомогу на розвиток сільських громад

Аграрне підприємство «ЮТС – Агропродукт», яке є одним з найпотужніших аграрних підприємств області, провело День відкритих дверей.

22-04-2017

Андрій Гордєєв: Першу лінію мостопореходу в Херсоні буде запущено цього року

«Великі справи робляться маленькими кроками», - таку характеристику надав очільник області Андрій Гордєєв роботі ОДА над новим проектом будівництва мостопереходу у місті Херсон.

22-04-2017

Холода, ветер и дожди не навредили зерновым на Херсонщине

Обильные дожди и штормовой ветер, которые продолжаются на территории Херсонщины на протяжении недели, не нанесли вреда зерновым.

21-04-2017