Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 2387

Відбулася перша пробна поїздка судна на підводних крилах "Нібулон-експрес" за маршрутом Херсон - Гола Пристань

Судно місткістю 79 осіб, яке розвиває швидкість 65 км / год, має дальність плавання 500 км і час автономної роботи 7 годин, здійснило сьогодні свій перший рейс до міста Гола Пристань.

Подорож від Херсону до Голої Пристані на такому транспорті займає 15-17 хвилин. Флот компанії поповнили і вже пройшли передексплуатаційні випробування вже два таких два судна на підводних крилах типу "Восход", які отримали назву "Нібулон-Експрес". За словами Генерального директора компанії "Нібулон" Олексія Вадатурського, до літа 2017 року компанія має намір поповнити флот ще п'ятьма "ракетами" і таким чином забезпечити маршрути між Миколаєвом, Очаковом, Херсоном, Залізним портом, Кінбургськой косою, Вознесенському, Новою Одесою. Зауважимо, що вартість поїздки водним транспортом приблизно така сама, як і автобусом, отже подорожі по воді будуть чудовою альтернативою кількагодинним поїздкам на автобусах.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Экономические новости

В Херсонській області з’явився перший офіційний мільйонер

На початку лютого цього року Центр обслуговування платників Херсонської ОДПІ відвідав житель Херсона, який задекларував мільйонні статки за минулий рік.

17-02-2017

У Херсонському аеропорту реконструюють перон, руліжні доріжки та світлосигнальну систему

Важливим інфраструктурним проектом, що реалізується у транспортній галузі області, є розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон».

16-02-2017

Завершение строительства гидротехнического сооружения на Северо-Крымском канале планируется в марте

В Херсонской области насчитывается 427,1 тыс. га орошаемых земель, что составляет 22% от общей площади сельхозугодий. В текущем году поливные площади должны составить 313,4 тыс. га, или на 13,8 тыс...

16-02-2017

У Херсонській області впроваджуються нові об’єкти відновлювальної енергетики

Зменшення енергетичної залежності області неможливе без підвищення ефективності управління енергетичними ресурсами та впровадження енергозберігальних заходів в усіх сферах суспільного життя.

16-02-2017

Литовская компания интересуется концессией Херсонского морского порта

Литовская стивидорная компания KLASCO (Klaipeda Stevedoring Company) является потенциальным участником конкурса на концессию Государственного предприятия (ГП) «Херсонский морской торговый порт» (ХМТП).

16-02-2017

Німецька влада має намір виплатити грошову компенсацію колишнім радянським військовополоненим

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

16-02-2017

Каховський механічний завод виводить на ринок нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур

Каховський експериментальний механічний завод (КЕМЗ) у 2017 році виводить на ринок свою нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур (кавуна, дині, гарбуза).

15-02-2017

В Херсоне подняли отпускные цены на хлеб

После подорожания хлеба в Херсоне отпускные цены на него подняли и предприятия, которые поставляют его жителям сельских районов.

15-02-2017

Херсонщина признана лидером в овощеводстве

В 2015/16 маркетинговом году Украина собрала рекордный урожай зерновых — 65,9 млн тонн: по этим данным были определены лидеры среди сельхозпроизводителей.

14-02-2017

Херсонгаз за минулий тиждень відключив 30 боржників

Станом на 13.02.17 (за минулий тиждень) в Херсонській області припинено газопостачання 30 споживачам природного газу (4 квартири та 26 будинків) за наявність заборгованості, з яких 5 споживачів від’єднано механічним способом...

14-02-2017