Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 259

Відновлення річкових перевезень Херсонщиною не тільки полегшить сьогодення місцевих жителів, а й привабить гостей – Андрій Гордєєв (фото)

Херсонська облдержадміністрація разом із ТОВ СП «Нібулон» активно працюють над відновленням річкових транспортних перевезень для щоденного й туристичного користування.

Як повідомляло Агентство новин Таврія24, вчора, 27 листопада, о 10.00 нове судно на підводних крилах типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, разом із усіма бажаючими мешканцями міста Херсон та області вперше здійснило пробну водну поїздку до міста Гола Пристань.

Завдяки співпраці обласної державної адміністрації та ТОВ СП «Нібулон», яке сьогодні активно працює на Херсонщині в результаті успішного підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», ведеться робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області, повідомляють у ХОДА.

Тож усі бажаючі, вперше за багато років, мали змогу здійснити пробну поїздку на судні на підводних крилах до Голої Пристані, яке тривало близько 20 хвилин.

Як запевнив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, такі перевезення коштуватимуть гостям і мешканцям Херсонщини не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше.

Та головну увагу звернули на те, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі й багато чого іншого.

Щодо цього голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Саме зараз, наприкінці року, ми вже починаємо активну роботу щодо розвитку водних перевезень Херсонщиною. Готуватися до майбутнього літнього туристичного сезону, який в області активно розвивається, потрібно заздалегідь. Впровадження річкових перевезень не тільки полегшить сьогодення мешканців Херсонщини, а й, за постійним лобіюванням голів райдержадміністрацій, надасть змогу всебічно ознайомитися з привабливістю нашого краю. Багато хто навіть серед мешканців області не має змоги подивитися на красу рідного краю через неможливість транспортного сполучення. Тож сьогодні ми активно працюємо над цим питанням не тільки щодо поновлення доріг області, а й залучаючи бізнес-інвесторів, які співпрацюють з нами й прагнуть допомогти зробити Херсонщину європейським регіон, привабливим для іноземців».

Олексій Вадатурський резюмував:

«Компанія «Нібулон» вже отримала 53 водоплавного судна, 5 з яких будуть призначені для пасажирських перевезень. На сьогодні до Херсонської області надійшли два нідерландських судна, розроблених спеціально для наших водних шляхів».

Так, під час презентації старту програми з відновлення річкового перевезення в Херсонській області на базі транспортної інфраструктури ТОВ СП «Нібулон» та розвитку туристичної діяльності щодо нових туристичних маршрутів, яка відбулась вже по прибуттю «Нібулону-експерс» до Голої Пристані, Олексієм Вадатурським було зазначено, що ТОВ СП «Нібулон» створює новий підрозділ компанії, який займатиметься саме річковими перевезеннями по Дніпру й Південному Бугу (де й базується головний офіс «Нібулону»).

Сьогодні  обласна державна адміністрація разом із «Нібулоном»  та іншими зацікавленими регіонами України лобіюють вирішення питання щодо внутрішніх водних шляхів на місцевому рівні через центральні органи влади.

Але, як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, окрім старань представників влади, важлива підтримка бізнес-сторін. Саме вони можуть створити той клімат і гостинність, які стануть цікавими як для місцевих мешканців, так і для гостей Херсонщини.

Окрім цього, до спільного розвитку річкових перевезень стала зацікавленою і Миколаївська область. Зі своєї сторони заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бень щиро подякував керівництву ТОВ СП «Нібулон» за бажання відновлювати інфраструктуру всієї держави й запевнив, що міська та обласна влада всебічно підтримуватимуть такі прагнення представників приватного сектору економіки.

Зважаючи на це та всебічну підтримку обласної влади, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв закликав місцевих бізнесменів до співпраці. Адже, як він звернув увагу, розвиток внутрішнього річкового транспорту – це не просто перевезення пасажирів до різних локацій, а й піар власної підприємницької діяльності, – що є рушієм до розвитку місцевих підприємців та збагачення місцевих бюджетів у рамках децентралізації.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

На Херсонщине планируют построить гелиоэлектростанцию, которая будет работать круглосуточно

В  Ивановском районе Херсонской области собираются построить гелиоэлектростанцию, собирающую солнечную тепловую энергию и работающую 24 часа в сутки.

22-03-2017

Предприятия Херсонщины экспортируют товары в 98 стран

Главным управлением статистики подведены итоги деятельности предприятий Херсонской области в сфере внешней торговли товарами за 2016 год.

22-03-2017

Херсонські студенти мають можливість отримати податкову знижку

Як херсонським студентам отримати податкову знижку.

21-03-2017

Одноразову матеріальну допомогу отримали 280 мешканців Херсонщини

Сьогодні, 21 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

21-03-2017

На ветропарк в Херсонской области датская компания поставит 12 ветротурбин мощностью 41 МВт

Для ветропарка на Херсонщине «Виндкрафт Таврия» заказала у одного из крупнейших мировых производителей ветрогенераторов - датской компании Vestas - 12 ветровых турбин V126-3.45 МВт, общая мощность которых составит 41 МВт.

21-03-2017

Прийнято програму обласних стипендій для спортсменів Херсонщини

На колегії Херсонської обласної державної адміністрації, що відбулась 15 березня 2017 року, схвалено обласну програму на 2017-2020 роки, яка передбачає фінансове стимулювання за рахунок обласного бюджету провідних спортсменів та тренерів...

20-03-2017

Херсонські кавуни попливуть Дніпром до Києва

Із Херсонщини будуть здійснюватися річкові перевезення баштанних культур у Київ та Білорусію.

20-03-2017

Термінал у Голій Пристані розвантажить і збереже дороги Херсонщини

Однією з переваг будівництва перевантажувального терміналу «Нібулон» у м. Гола Пристань є  зниження навантаження на автомобільні шляхи  області.

20-03-2017

Термінал «Нібулон» у Голій Пристані буде збудовано за 100 днів

Про це заявив гендиректор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський у ході робочої наради, що пройшла 18 березня на місці будівництва перевантажувального терміналу у м. Гола Пристань.

20-03-2017

На ХСЗ уже готовы «сшивать» удлиняемое судно (фото)

На Херсонском судостроительном заводе уже готовы «сшивать» корпус сухогруза Donmaster Spirit, который пришел на предприятие для модернизации.

18-03-2017