Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 222

Відновлення річкових перевезень Херсонщиною не тільки полегшить сьогодення місцевих жителів, а й привабить гостей – Андрій Гордєєв (фото)

Херсонська облдержадміністрація разом із ТОВ СП «Нібулон» активно працюють над відновленням річкових транспортних перевезень для щоденного й туристичного користування.

Як повідомляло Агентство новин Таврія24, вчора, 27 листопада, о 10.00 нове судно на підводних крилах типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, разом із усіма бажаючими мешканцями міста Херсон та області вперше здійснило пробну водну поїздку до міста Гола Пристань.

Завдяки співпраці обласної державної адміністрації та ТОВ СП «Нібулон», яке сьогодні активно працює на Херсонщині в результаті успішного підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», ведеться робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області, повідомляють у ХОДА.

Тож усі бажаючі, вперше за багато років, мали змогу здійснити пробну поїздку на судні на підводних крилах до Голої Пристані, яке тривало близько 20 хвилин.

Як запевнив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, такі перевезення коштуватимуть гостям і мешканцям Херсонщини не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше.

Та головну увагу звернули на те, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі й багато чого іншого.

Щодо цього голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Саме зараз, наприкінці року, ми вже починаємо активну роботу щодо розвитку водних перевезень Херсонщиною. Готуватися до майбутнього літнього туристичного сезону, який в області активно розвивається, потрібно заздалегідь. Впровадження річкових перевезень не тільки полегшить сьогодення мешканців Херсонщини, а й, за постійним лобіюванням голів райдержадміністрацій, надасть змогу всебічно ознайомитися з привабливістю нашого краю. Багато хто навіть серед мешканців області не має змоги подивитися на красу рідного краю через неможливість транспортного сполучення. Тож сьогодні ми активно працюємо над цим питанням не тільки щодо поновлення доріг області, а й залучаючи бізнес-інвесторів, які співпрацюють з нами й прагнуть допомогти зробити Херсонщину європейським регіон, привабливим для іноземців».

Олексій Вадатурський резюмував:

«Компанія «Нібулон» вже отримала 53 водоплавного судна, 5 з яких будуть призначені для пасажирських перевезень. На сьогодні до Херсонської області надійшли два нідерландських судна, розроблених спеціально для наших водних шляхів».

Так, під час презентації старту програми з відновлення річкового перевезення в Херсонській області на базі транспортної інфраструктури ТОВ СП «Нібулон» та розвитку туристичної діяльності щодо нових туристичних маршрутів, яка відбулась вже по прибуттю «Нібулону-експерс» до Голої Пристані, Олексієм Вадатурським було зазначено, що ТОВ СП «Нібулон» створює новий підрозділ компанії, який займатиметься саме річковими перевезеннями по Дніпру й Південному Бугу (де й базується головний офіс «Нібулону»).

Сьогодні  обласна державна адміністрація разом із «Нібулоном»  та іншими зацікавленими регіонами України лобіюють вирішення питання щодо внутрішніх водних шляхів на місцевому рівні через центральні органи влади.

Але, як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, окрім старань представників влади, важлива підтримка бізнес-сторін. Саме вони можуть створити той клімат і гостинність, які стануть цікавими як для місцевих мешканців, так і для гостей Херсонщини.

Окрім цього, до спільного розвитку річкових перевезень стала зацікавленою і Миколаївська область. Зі своєї сторони заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бень щиро подякував керівництву ТОВ СП «Нібулон» за бажання відновлювати інфраструктуру всієї держави й запевнив, що міська та обласна влада всебічно підтримуватимуть такі прагнення представників приватного сектору економіки.

Зважаючи на це та всебічну підтримку обласної влади, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв закликав місцевих бізнесменів до співпраці. Адже, як він звернув увагу, розвиток внутрішнього річкового транспорту – це не просто перевезення пасажирів до різних локацій, а й піар власної підприємницької діяльності, – що є рушієм до розвитку місцевих підприємців та збагачення місцевих бюджетів у рамках децентралізації.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Экономические новости

В Херсонській області з’явився перший офіційний мільйонер

На початку лютого цього року Центр обслуговування платників Херсонської ОДПІ відвідав житель Херсона, який задекларував мільйонні статки за минулий рік.

17-02-2017

У Херсонському аеропорту реконструюють перон, руліжні доріжки та світлосигнальну систему

Важливим інфраструктурним проектом, що реалізується у транспортній галузі області, є розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон».

16-02-2017

Завершение строительства гидротехнического сооружения на Северо-Крымском канале планируется в марте

В Херсонской области насчитывается 427,1 тыс. га орошаемых земель, что составляет 22% от общей площади сельхозугодий. В текущем году поливные площади должны составить 313,4 тыс. га, или на 13,8 тыс...

16-02-2017

У Херсонській області впроваджуються нові об’єкти відновлювальної енергетики

Зменшення енергетичної залежності області неможливе без підвищення ефективності управління енергетичними ресурсами та впровадження енергозберігальних заходів в усіх сферах суспільного життя.

16-02-2017

Литовская компания интересуется концессией Херсонского морского порта

Литовская стивидорная компания KLASCO (Klaipeda Stevedoring Company) является потенциальным участником конкурса на концессию Государственного предприятия (ГП) «Херсонский морской торговый порт» (ХМТП).

16-02-2017

Німецька влада має намір виплатити грошову компенсацію колишнім радянським військовополоненим

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

16-02-2017

Каховський механічний завод виводить на ринок нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур

Каховський експериментальний механічний завод (КЕМЗ) у 2017 році виводить на ринок свою нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур (кавуна, дині, гарбуза).

15-02-2017

В Херсоне подняли отпускные цены на хлеб

После подорожания хлеба в Херсоне отпускные цены на него подняли и предприятия, которые поставляют его жителям сельских районов.

15-02-2017

Херсонщина признана лидером в овощеводстве

В 2015/16 маркетинговом году Украина собрала рекордный урожай зерновых — 65,9 млн тонн: по этим данным были определены лидеры среди сельхозпроизводителей.

14-02-2017

Херсонгаз за минулий тиждень відключив 30 боржників

Станом на 13.02.17 (за минулий тиждень) в Херсонській області припинено газопостачання 30 споживачам природного газу (4 квартири та 26 будинків) за наявність заборгованості, з яких 5 споживачів від’єднано механічним способом...

14-02-2017