В основном облачно

-3°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 153

Відновлення річкових перевезень Херсонщиною не тільки полегшить сьогодення місцевих жителів, а й привабить гостей – Андрій Гордєєв (фото)

Херсонська облдержадміністрація разом із ТОВ СП «Нібулон» активно працюють над відновленням річкових транспортних перевезень для щоденного й туристичного користування.

Як повідомляло Агентство новин Таврія24, вчора, 27 листопада, о 10.00 нове судно на підводних крилах типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, разом із усіма бажаючими мешканцями міста Херсон та області вперше здійснило пробну водну поїздку до міста Гола Пристань.

Завдяки співпраці обласної державної адміністрації та ТОВ СП «Нібулон», яке сьогодні активно працює на Херсонщині в результаті успішного підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», ведеться робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області, повідомляють у ХОДА.

Тож усі бажаючі, вперше за багато років, мали змогу здійснити пробну поїздку на судні на підводних крилах до Голої Пристані, яке тривало близько 20 хвилин.

Як запевнив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, такі перевезення коштуватимуть гостям і мешканцям Херсонщини не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше.

Та головну увагу звернули на те, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі й багато чого іншого.

Щодо цього голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Саме зараз, наприкінці року, ми вже починаємо активну роботу щодо розвитку водних перевезень Херсонщиною. Готуватися до майбутнього літнього туристичного сезону, який в області активно розвивається, потрібно заздалегідь. Впровадження річкових перевезень не тільки полегшить сьогодення мешканців Херсонщини, а й, за постійним лобіюванням голів райдержадміністрацій, надасть змогу всебічно ознайомитися з привабливістю нашого краю. Багато хто навіть серед мешканців області не має змоги подивитися на красу рідного краю через неможливість транспортного сполучення. Тож сьогодні ми активно працюємо над цим питанням не тільки щодо поновлення доріг області, а й залучаючи бізнес-інвесторів, які співпрацюють з нами й прагнуть допомогти зробити Херсонщину європейським регіон, привабливим для іноземців».

Олексій Вадатурський резюмував:

«Компанія «Нібулон» вже отримала 53 водоплавного судна, 5 з яких будуть призначені для пасажирських перевезень. На сьогодні до Херсонської області надійшли два нідерландських судна, розроблених спеціально для наших водних шляхів».

Так, під час презентації старту програми з відновлення річкового перевезення в Херсонській області на базі транспортної інфраструктури ТОВ СП «Нібулон» та розвитку туристичної діяльності щодо нових туристичних маршрутів, яка відбулась вже по прибуттю «Нібулону-експерс» до Голої Пристані, Олексієм Вадатурським було зазначено, що ТОВ СП «Нібулон» створює новий підрозділ компанії, який займатиметься саме річковими перевезеннями по Дніпру й Південному Бугу (де й базується головний офіс «Нібулону»).

Сьогодні  обласна державна адміністрація разом із «Нібулоном»  та іншими зацікавленими регіонами України лобіюють вирішення питання щодо внутрішніх водних шляхів на місцевому рівні через центральні органи влади.

Але, як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, окрім старань представників влади, важлива підтримка бізнес-сторін. Саме вони можуть створити той клімат і гостинність, які стануть цікавими як для місцевих мешканців, так і для гостей Херсонщини.

Окрім цього, до спільного розвитку річкових перевезень стала зацікавленою і Миколаївська область. Зі своєї сторони заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бень щиро подякував керівництву ТОВ СП «Нібулон» за бажання відновлювати інфраструктуру всієї держави й запевнив, що міська та обласна влада всебічно підтримуватимуть такі прагнення представників приватного сектору економіки.

Зважаючи на це та всебічну підтримку обласної влади, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв закликав місцевих бізнесменів до співпраці. Адже, як він звернув увагу, розвиток внутрішнього річкового транспорту – це не просто перевезення пасажирів до різних локацій, а й піар власної підприємницької діяльності, – що є рушієм до розвитку місцевих підприємців та збагачення місцевих бюджетів у рамках децентралізації.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

Цену на проезд в херсонских троллейбусах планируют поднять до 2,5 грн.

Цену на проезд в херсонских троллейбусах планируют поднять до 2,5 грн. (сейчас 1,25 грн.).

12-01-2017

В Каховке новый тариф на коммунальные услуги вырос на 37%

Исполнительный комитет Каховского городского совета утвердил новый тариф для коммунального предприятия «Каховская управляющая компания».

11-01-2017

На молодежное жилищное кредитование в Херсонской области выделили 2,1 млн гривен

В 2017 году в Херсонской области с целью предоставления молодежных жилищных кредитов на льготных условиях предусмотрено 2,1 млн гривен.

11-01-2017

В Херсоне повышены цены на проезд по маршруту №101 «Аэропорт – Красень»

С 6 января в Херсоне повышены цены на проезд по маршруту №101 «Аэропорт – Красень». Предупреждение о повышении тарифов были размещены в маршрутках.

10-01-2017

С апреля между Скадовском и Одессой будут курсировать морские «Кометы»

Около месяца тому назад состоялся пробный рейс судна на подводных крыльях предприятия "Нибулон-экспресс" по маршруту Херсон — Голая Пристань. Данной поездкой впечатлились руководители соседнего Скадовского района и всерьез задумались о...

10-01-2017

В Херсоне строится семенной завод

Институт орошаемого земледелия НААН Украины, который находится в Херсоне, заявил о строительстве завода по производству семян.

10-01-2017

Облсовет профинансирует мостопереход в Херсоне на 2,4 млн гривен

29 декабря Херсонский облсовет принял облбюджет-2017. Также депутаты утвердили перечень объектов, финансирование которых будет осуществляться за счет бюджета развития.

06-01-2017

В Херсоні перевірять всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету

Перевірити всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету, – таке завдання поставив сьогодні перед працівниками виконавчого апарату голова обласної ради.

04-01-2017

Бюджет Херсонской области 2017: общие показатели и новшества

Объем областного бюджета на 2017 год составляет 4203,0 млн грн, из них общий фонд - 4039 млн грн. По сравнению с бюджетом 2016 он вырос почти на 40 процентов.

04-01-2017

Пільговики у Голій Пристані у 2017 їздитимуть на міських автобусах безкоштовно

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради повідомляє, що у 2017 році перевезення пільгових категорій громадян на міських маршрутах загального користування буде продовжуватися здійснюватися безкоштовно (за рахунок коштів міського бюджету).

04-01-2017