Малооблачно с прояснениями

13°C

Херсон

Малооблачно с прояснениями

Відновлення річкових перевезень Херсонщиною не тільки полегшить сьогодення місцевих жителів, а й привабить гостей – Андрій Гордєєв (фото)

Херсонська облдержадміністрація разом із ТОВ СП «Нібулон» активно працюють над відновленням річкових транспортних перевезень для щоденного й туристичного користування.

Як повідомляло Агентство новин Таврія24, вчора, 27 листопада, о 10.00 нове судно на підводних крилах типу “Восход”, яке отримало назву “Нібулон-Експрес”, разом із усіма бажаючими мешканцями міста Херсон та області вперше здійснило пробну водну поїздку до міста Гола Пристань.

Завдяки співпраці обласної державної адміністрації та ТОВ СП «Нібулон», яке сьогодні активно працює на Херсонщині в результаті успішного підписання Меморандуму про співпрацю з ОДА в ході інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», ведеться робота з відновлення річкового пасажирського перевезення у Херсонській області, повідомляють у ХОДА.

Тож усі бажаючі, вперше за багато років, мали змогу здійснити пробну поїздку на судні на підводних крилах до Голої Пристані, яке тривало близько 20 хвилин.

Як запевнив генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський, такі перевезення коштуватимуть гостям і мешканцям Херсонщини не дорожче плати за автобусний проїзд і при цьому триватимуть набагато менше.

Та головну увагу звернули на те, що саме річковий трансфер дасть змогу туристам дійсно оцінити багатогранність Херсонського регіону –  його степів, морів, плавнів, пустелі й багато чого іншого.

Щодо цього голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв сказав:

«Саме зараз, наприкінці року, ми вже починаємо активну роботу щодо розвитку водних перевезень Херсонщиною. Готуватися до майбутнього літнього туристичного сезону, який в області активно розвивається, потрібно заздалегідь. Впровадження річкових перевезень не тільки полегшить сьогодення мешканців Херсонщини, а й, за постійним лобіюванням голів райдержадміністрацій, надасть змогу всебічно ознайомитися з привабливістю нашого краю. Багато хто навіть серед мешканців області не має змоги подивитися на красу рідного краю через неможливість транспортного сполучення. Тож сьогодні ми активно працюємо над цим питанням не тільки щодо поновлення доріг області, а й залучаючи бізнес-інвесторів, які співпрацюють з нами й прагнуть допомогти зробити Херсонщину європейським регіон, привабливим для іноземців».

Олексій Вадатурський резюмував:

«Компанія «Нібулон» вже отримала 53 водоплавного судна, 5 з яких будуть призначені для пасажирських перевезень. На сьогодні до Херсонської області надійшли два нідерландських судна, розроблених спеціально для наших водних шляхів».

Так, під час презентації старту програми з відновлення річкового перевезення в Херсонській області на базі транспортної інфраструктури ТОВ СП «Нібулон» та розвитку туристичної діяльності щодо нових туристичних маршрутів, яка відбулась вже по прибуттю «Нібулону-експерс» до Голої Пристані, Олексієм Вадатурським було зазначено, що ТОВ СП «Нібулон» створює новий підрозділ компанії, який займатиметься саме річковими перевезеннями по Дніпру й Південному Бугу (де й базується головний офіс «Нібулону»).

Сьогодні  обласна державна адміністрація разом із «Нібулоном»  та іншими зацікавленими регіонами України лобіюють вирішення питання щодо внутрішніх водних шляхів на місцевому рівні через центральні органи влади.

Але, як зазначив очільник області Андрій Гордєєв, окрім старань представників влади, важлива підтримка бізнес-сторін. Саме вони можуть створити той клімат і гостинність, які стануть цікавими як для місцевих мешканців, так і для гостей Херсонщини.

Окрім цього, до спільного розвитку річкових перевезень стала зацікавленою і Миколаївська область. Зі своєї сторони заступник голови Миколаївської ОДА В’ячеслав Бень щиро подякував керівництву ТОВ СП «Нібулон» за бажання відновлювати інфраструктуру всієї держави й запевнив, що міська та обласна влада всебічно підтримуватимуть такі прагнення представників приватного сектору економіки.

Зважаючи на це та всебічну підтримку обласної влади, голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв закликав місцевих бізнесменів до співпраці. Адже, як він звернув увагу, розвиток внутрішнього річкового транспорту – це не просто перевезення пасажирів до різних локацій, а й піар власної підприємницької діяльності, – що є рушієм до розвитку місцевих підприємців та збагачення місцевих бюджетів у рамках децентралізації.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

Фермери купують техніку за мільйон доларів і змушені самі на ній працювати - Паливода

Сьогодні сільське господарство - це наукоємка, високотехнологічна галузь, а сучасні сільгоспмашини можуть коштувати близько мільйона доларів.

25-04-2017

Корейські інвестори хочуть підписати меморандум з ОДА щодо альтернативної енергетики

24 квітня відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з керівниками енергетичної та інвестиційної компаній Південної Кореї за участі заступників голови ОДА та представників АБ «Укргазбанк».

25-04-2017

Попри складнощі посівна на Херсонщині просувається успішно - Паливода

Про це директор департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода розповів під час ефіру на телеканалі «Скіфія».

24-04-2017

Полцентнера черной икры рассчитывают получить на заводе под Херсоном

Около 45-50 килограмм черной икры рассчитывают получить в ближайшие дни на Днепровском производственно-экспериментальном осетровом рыбоводном заводе под Херсоном.

24-04-2017

Дорогу Петровка – Привольное вновь планируют отремонтировать за счет сельхозпроизводителей

Глава Генической райгосадминистрации Александр Воробьев обратился с поручением к управлению агропромышленного комплекса РГА по поводу ремонта дороги Петровка — Привольное.

24-04-2017

Херсонська ОДА підписала наміри про співпрацю з італійською провінцією Падуя

Херсонська обласна державна адміністрація та адміністрація провінції Падуя підписали протокол про наміри співпраці одразу у декількох сферах.

24-04-2017

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Херсонські аграрії надають соціальну допомогу на розвиток сільських громад

Аграрне підприємство «ЮТС – Агропродукт», яке є одним з найпотужніших аграрних підприємств області, провело День відкритих дверей.

22-04-2017

Андрій Гордєєв: Першу лінію мостопореходу в Херсоні буде запущено цього року

«Великі справи робляться маленькими кроками», - таку характеристику надав очільник області Андрій Гордєєв роботі ОДА над новим проектом будівництва мостопереходу у місті Херсон.

22-04-2017

Холода, ветер и дожди не навредили зерновым на Херсонщине

Обильные дожди и штормовой ветер, которые продолжаются на территории Херсонщины на протяжении недели, не нанесли вреда зерновым.

21-04-2017