Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 129

В Херсоні перевірять всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету

Перевірити всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету, – таке завдання поставив сьогодні перед працівниками виконавчого апарату голова обласної ради.

«Я хочу знати про кожну з цих установ все: не тільки склад працівників, стан справ тощо, а й кількість людей, яких вони обслуговують, якщо йдеться про надання послуг. Наприклад, якщо йдеться про надання психологічної допомоги дітям з неблагополучних сімей, я маю знати, скільком підліткам посприяли і у який спосіб», – підкреслив Владислав Мангер.

Крім того, голова облради наголосив: кожен комунальний заклад відзвітує по кожній копійці, яку було перераховано з обласного бюджету на утримання того чи іншого КП, інформує Таврия24.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Экономические новости

В Херсонській області з’явився перший офіційний мільйонер

На початку лютого цього року Центр обслуговування платників Херсонської ОДПІ відвідав житель Херсона, який задекларував мільйонні статки за минулий рік.

17-02-2017

У Херсонському аеропорту реконструюють перон, руліжні доріжки та світлосигнальну систему

Важливим інфраструктурним проектом, що реалізується у транспортній галузі області, є розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон».

16-02-2017

Завершение строительства гидротехнического сооружения на Северо-Крымском канале планируется в марте

В Херсонской области насчитывается 427,1 тыс. га орошаемых земель, что составляет 22% от общей площади сельхозугодий. В текущем году поливные площади должны составить 313,4 тыс. га, или на 13,8 тыс...

16-02-2017

У Херсонській області впроваджуються нові об’єкти відновлювальної енергетики

Зменшення енергетичної залежності області неможливе без підвищення ефективності управління енергетичними ресурсами та впровадження енергозберігальних заходів в усіх сферах суспільного життя.

16-02-2017

Литовская компания интересуется концессией Херсонского морского порта

Литовская стивидорная компания KLASCO (Klaipeda Stevedoring Company) является потенциальным участником конкурса на концессию Государственного предприятия (ГП) «Херсонский морской торговый порт» (ХМТП).

16-02-2017

Німецька влада має намір виплатити грошову компенсацію колишнім радянським військовополоненим

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

16-02-2017

Каховський механічний завод виводить на ринок нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур

Каховський експериментальний механічний завод (КЕМЗ) у 2017 році виводить на ринок свою нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур (кавуна, дині, гарбуза).

15-02-2017

В Херсоне подняли отпускные цены на хлеб

После подорожания хлеба в Херсоне отпускные цены на него подняли и предприятия, которые поставляют его жителям сельских районов.

15-02-2017

Херсонщина признана лидером в овощеводстве

В 2015/16 маркетинговом году Украина собрала рекордный урожай зерновых — 65,9 млн тонн: по этим данным были определены лидеры среди сельхозпроизводителей.

14-02-2017

Херсонгаз за минулий тиждень відключив 30 боржників

Станом на 13.02.17 (за минулий тиждень) в Херсонській області припинено газопостачання 30 споживачам природного газу (4 квартири та 26 будинків) за наявність заборгованості, з яких 5 споживачів від’єднано механічним способом...

14-02-2017