Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 158

В Херсоні перевірять всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету

Перевірити всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету, – таке завдання поставив сьогодні перед працівниками виконавчого апарату голова обласної ради.

«Я хочу знати про кожну з цих установ все: не тільки склад працівників, стан справ тощо, а й кількість людей, яких вони обслуговують, якщо йдеться про надання послуг. Наприклад, якщо йдеться про надання психологічної допомоги дітям з неблагополучних сімей, я маю знати, скільком підліткам посприяли і у який спосіб», – підкреслив Владислав Мангер.

Крім того, голова облради наголосив: кожен комунальний заклад відзвітує по кожній копійці, яку було перераховано з обласного бюджету на утримання того чи іншого КП, інформує Таврия24.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

На Херсонщине планируют построить гелиоэлектростанцию, которая будет работать круглосуточно

В  Ивановском районе Херсонской области собираются построить гелиоэлектростанцию, собирающую солнечную тепловую энергию и работающую 24 часа в сутки.

22-03-2017

Предприятия Херсонщины экспортируют товары в 98 стран

Главным управлением статистики подведены итоги деятельности предприятий Херсонской области в сфере внешней торговли товарами за 2016 год.

22-03-2017

Херсонські студенти мають можливість отримати податкову знижку

Як херсонським студентам отримати податкову знижку.

21-03-2017

Одноразову матеріальну допомогу отримали 280 мешканців Херсонщини

Сьогодні, 21 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

21-03-2017

На ветропарк в Херсонской области датская компания поставит 12 ветротурбин мощностью 41 МВт

Для ветропарка на Херсонщине «Виндкрафт Таврия» заказала у одного из крупнейших мировых производителей ветрогенераторов - датской компании Vestas - 12 ветровых турбин V126-3.45 МВт, общая мощность которых составит 41 МВт.

21-03-2017

Прийнято програму обласних стипендій для спортсменів Херсонщини

На колегії Херсонської обласної державної адміністрації, що відбулась 15 березня 2017 року, схвалено обласну програму на 2017-2020 роки, яка передбачає фінансове стимулювання за рахунок обласного бюджету провідних спортсменів та тренерів...

20-03-2017

Херсонські кавуни попливуть Дніпром до Києва

Із Херсонщини будуть здійснюватися річкові перевезення баштанних культур у Київ та Білорусію.

20-03-2017

Термінал у Голій Пристані розвантажить і збереже дороги Херсонщини

Однією з переваг будівництва перевантажувального терміналу «Нібулон» у м. Гола Пристань є  зниження навантаження на автомобільні шляхи  області.

20-03-2017

Термінал «Нібулон» у Голій Пристані буде збудовано за 100 днів

Про це заявив гендиректор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський у ході робочої наради, що пройшла 18 березня на місці будівництва перевантажувального терміналу у м. Гола Пристань.

20-03-2017

На ХСЗ уже готовы «сшивать» удлиняемое судно (фото)

На Херсонском судостроительном заводе уже готовы «сшивать» корпус сухогруза Donmaster Spirit, который пришел на предприятие для модернизации.

18-03-2017