Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 589

Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Під час міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков окреслив найпопулярніші бізнес-напрямки для інвестування в економіку Херсонщини.

В першу чергу, за словами Геннадія Чижикова, інвесторів цікавить на Херсонщині сільське господарство та переробка фруктів та овочів, повідомляє кореспондент Таврія24.

Цьому сприяє велика кількість сонячних днів в регіоні, наявність річної логістики та можливості для розвитку зрошення. Також великий інтерес інвестори мають до переробки овочів та фруктів, с силу близькості сировини та низьких цін.

На другому місці – можливості для розвитку туризму. Область цього року прийняла рекордну кількість туристів – 3,5 млн. Проте до такого напливу відпочиваючих туристична галузь виявилася не готову. На сьогодні регіоні має потребу в нових готелях, санаторіях та оздоровчих комплексах.

Про перспективність готельного бізнесу говорив на інвестиційному форумі і голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

- Хто почне вкладати кошти в будівництво готелів, той виграє, - впевнений Андрій Гордєєв

Третє місце голова ТПП України Геннадій Чижиков відвів альтернативній енергетиці, зокрема можливостям будівництва сонячних електростанцій на Херсонщині.

- Світовому бізнесу сьогодні цікаво вкладати кошти в альтернативну енергетику, - зазначив Геннадій Чижиков. – Це досить великі та довготривалі інвестиції, а тому владі потрібно продовжувати шлях створення сприятливого інвестиційного клімату в Херсонській області, щоб довести, що вкладати кошти в регіон безпечно та вигідно.

Нагадаємо, що днями у Новій Каховці відбувся міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який зібрав рекордну кількість учасників. Участь у роботі форума узяли більше 400 осіб.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

На Херсонщине планируют построить гелиоэлектростанцию, которая будет работать круглосуточно

В  Ивановском районе Херсонской области собираются построить гелиоэлектростанцию, собирающую солнечную тепловую энергию и работающую 24 часа в сутки.

22-03-2017

Предприятия Херсонщины экспортируют товары в 98 стран

Главным управлением статистики подведены итоги деятельности предприятий Херсонской области в сфере внешней торговли товарами за 2016 год.

22-03-2017

Херсонські студенти мають можливість отримати податкову знижку

Як херсонським студентам отримати податкову знижку.

21-03-2017

Одноразову матеріальну допомогу отримали 280 мешканців Херсонщини

Сьогодні, 21 березня, перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова провела засідання обласної комісії з питання надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям області, які опинилися у скрутному становищі внаслідок непередбачених обставин.

21-03-2017

На ветропарк в Херсонской области датская компания поставит 12 ветротурбин мощностью 41 МВт

Для ветропарка на Херсонщине «Виндкрафт Таврия» заказала у одного из крупнейших мировых производителей ветрогенераторов - датской компании Vestas - 12 ветровых турбин V126-3.45 МВт, общая мощность которых составит 41 МВт.

21-03-2017

Прийнято програму обласних стипендій для спортсменів Херсонщини

На колегії Херсонської обласної державної адміністрації, що відбулась 15 березня 2017 року, схвалено обласну програму на 2017-2020 роки, яка передбачає фінансове стимулювання за рахунок обласного бюджету провідних спортсменів та тренерів...

20-03-2017

Херсонські кавуни попливуть Дніпром до Києва

Із Херсонщини будуть здійснюватися річкові перевезення баштанних культур у Київ та Білорусію.

20-03-2017

Термінал у Голій Пристані розвантажить і збереже дороги Херсонщини

Однією з переваг будівництва перевантажувального терміналу «Нібулон» у м. Гола Пристань є  зниження навантаження на автомобільні шляхи  області.

20-03-2017

Термінал «Нібулон» у Голій Пристані буде збудовано за 100 днів

Про це заявив гендиректор сільськогосподарського підприємства «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський у ході робочої наради, що пройшла 18 березня на місці будівництва перевантажувального терміналу у м. Гола Пристань.

20-03-2017

На ХСЗ уже готовы «сшивать» удлиняемое судно (фото)

На Херсонском судостроительном заводе уже готовы «сшивать» корпус сухогруза Donmaster Spirit, который пришел на предприятие для модернизации.

18-03-2017