В основном облачно

-3°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 530

Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Під час міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков окреслив найпопулярніші бізнес-напрямки для інвестування в економіку Херсонщини.

В першу чергу, за словами Геннадія Чижикова, інвесторів цікавить на Херсонщині сільське господарство та переробка фруктів та овочів, повідомляє кореспондент Таврія24.

Цьому сприяє велика кількість сонячних днів в регіоні, наявність річної логістики та можливості для розвитку зрошення. Також великий інтерес інвестори мають до переробки овочів та фруктів, с силу близькості сировини та низьких цін.

На другому місці – можливості для розвитку туризму. Область цього року прийняла рекордну кількість туристів – 3,5 млн. Проте до такого напливу відпочиваючих туристична галузь виявилася не готову. На сьогодні регіоні має потребу в нових готелях, санаторіях та оздоровчих комплексах.

Про перспективність готельного бізнесу говорив на інвестиційному форумі і голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

- Хто почне вкладати кошти в будівництво готелів, той виграє, - впевнений Андрій Гордєєв

Третє місце голова ТПП України Геннадій Чижиков відвів альтернативній енергетиці, зокрема можливостям будівництва сонячних електростанцій на Херсонщині.

- Світовому бізнесу сьогодні цікаво вкладати кошти в альтернативну енергетику, - зазначив Геннадій Чижиков. – Це досить великі та довготривалі інвестиції, а тому владі потрібно продовжувати шлях створення сприятливого інвестиційного клімату в Херсонській області, щоб довести, що вкладати кошти в регіон безпечно та вигідно.

Нагадаємо, що днями у Новій Каховці відбувся міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який зібрав рекордну кількість учасників. Участь у роботі форума узяли більше 400 осіб.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

Цену на проезд в херсонских троллейбусах планируют поднять до 2,5 грн.

Цену на проезд в херсонских троллейбусах планируют поднять до 2,5 грн. (сейчас 1,25 грн.).

12-01-2017

В Каховке новый тариф на коммунальные услуги вырос на 37%

Исполнительный комитет Каховского городского совета утвердил новый тариф для коммунального предприятия «Каховская управляющая компания».

11-01-2017

На молодежное жилищное кредитование в Херсонской области выделили 2,1 млн гривен

В 2017 году в Херсонской области с целью предоставления молодежных жилищных кредитов на льготных условиях предусмотрено 2,1 млн гривен.

11-01-2017

В Херсоне повышены цены на проезд по маршруту №101 «Аэропорт – Красень»

С 6 января в Херсоне повышены цены на проезд по маршруту №101 «Аэропорт – Красень». Предупреждение о повышении тарифов были размещены в маршрутках.

10-01-2017

С апреля между Скадовском и Одессой будут курсировать морские «Кометы»

Около месяца тому назад состоялся пробный рейс судна на подводных крыльях предприятия "Нибулон-экспресс" по маршруту Херсон — Голая Пристань. Данной поездкой впечатлились руководители соседнего Скадовского района и всерьез задумались о...

10-01-2017

В Херсоне строится семенной завод

Институт орошаемого земледелия НААН Украины, который находится в Херсоне, заявил о строительстве завода по производству семян.

10-01-2017

Облсовет профинансирует мостопереход в Херсоне на 2,4 млн гривен

29 декабря Херсонский облсовет принял облбюджет-2017. Также депутаты утвердили перечень объектов, финансирование которых будет осуществляться за счет бюджета развития.

06-01-2017

В Херсоні перевірять всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету

Перевірити всі комунальні заклади, на які витрачаються кошти з обласного бюджету, – таке завдання поставив сьогодні перед працівниками виконавчого апарату голова обласної ради.

04-01-2017

Бюджет Херсонской области 2017: общие показатели и новшества

Объем областного бюджета на 2017 год составляет 4203,0 млн грн, из них общий фонд - 4039 млн грн. По сравнению с бюджетом 2016 он вырос почти на 40 процентов.

04-01-2017

Пільговики у Голій Пристані у 2017 їздитимуть на міських автобусах безкоштовно

Виконавчий комітет Голопристанської міської ради повідомляє, що у 2017 році перевезення пільгових категорій громадян на міських маршрутах загального користування буде продовжуватися здійснюватися безкоштовно (за рахунок коштів міського бюджету).

04-01-2017