Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Экономика
  • Просмотров: 564

Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Під час міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков окреслив найпопулярніші бізнес-напрямки для інвестування в економіку Херсонщини.

В першу чергу, за словами Геннадія Чижикова, інвесторів цікавить на Херсонщині сільське господарство та переробка фруктів та овочів, повідомляє кореспондент Таврія24.

Цьому сприяє велика кількість сонячних днів в регіоні, наявність річної логістики та можливості для розвитку зрошення. Також великий інтерес інвестори мають до переробки овочів та фруктів, с силу близькості сировини та низьких цін.

На другому місці – можливості для розвитку туризму. Область цього року прийняла рекордну кількість туристів – 3,5 млн. Проте до такого напливу відпочиваючих туристична галузь виявилася не готову. На сьогодні регіоні має потребу в нових готелях, санаторіях та оздоровчих комплексах.

Про перспективність готельного бізнесу говорив на інвестиційному форумі і голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

- Хто почне вкладати кошти в будівництво готелів, той виграє, - впевнений Андрій Гордєєв

Третє місце голова ТПП України Геннадій Чижиков відвів альтернативній енергетиці, зокрема можливостям будівництва сонячних електростанцій на Херсонщині.

- Світовому бізнесу сьогодні цікаво вкладати кошти в альтернативну енергетику, - зазначив Геннадій Чижиков. – Це досить великі та довготривалі інвестиції, а тому владі потрібно продовжувати шлях створення сприятливого інвестиційного клімату в Херсонській області, щоб довести, що вкладати кошти в регіон безпечно та вигідно.

Нагадаємо, що днями у Новій Каховці відбувся міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який зібрав рекордну кількість учасників. Участь у роботі форума узяли більше 400 осіб.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Экономические новости

В Херсонській області з’явився перший офіційний мільйонер

На початку лютого цього року Центр обслуговування платників Херсонської ОДПІ відвідав житель Херсона, який задекларував мільйонні статки за минулий рік.

17-02-2017

У Херсонському аеропорту реконструюють перон, руліжні доріжки та світлосигнальну систему

Важливим інфраструктурним проектом, що реалізується у транспортній галузі області, є розвиток Міжнародного аеропорту «Херсон».

16-02-2017

Завершение строительства гидротехнического сооружения на Северо-Крымском канале планируется в марте

В Херсонской области насчитывается 427,1 тыс. га орошаемых земель, что составляет 22% от общей площади сельхозугодий. В текущем году поливные площади должны составить 313,4 тыс. га, или на 13,8 тыс...

16-02-2017

У Херсонській області впроваджуються нові об’єкти відновлювальної енергетики

Зменшення енергетичної залежності області неможливе без підвищення ефективності управління енергетичними ресурсами та впровадження енергозберігальних заходів в усіх сферах суспільного життя.

16-02-2017

Литовская компания интересуется концессией Херсонского морского порта

Литовская стивидорная компания KLASCO (Klaipeda Stevedoring Company) является потенциальным участником конкурса на концессию Государственного предприятия (ГП) «Херсонский морской торговый порт» (ХМТП).

16-02-2017

Німецька влада має намір виплатити грошову компенсацію колишнім радянським військовополоненим

Німецький Бундестаг 21 травня 2015 року ухвалив рішення про те, що колишні радянські військовополонені мають отримати символічну грошову допомогу як визнання завданої їм кривди.

16-02-2017

Каховський механічний завод виводить на ринок нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур

Каховський експериментальний механічний завод (КЕМЗ) у 2017 році виводить на ринок свою нову лінійку обладнання для передпродажної підготовки баштанних культур (кавуна, дині, гарбуза).

15-02-2017

В Херсоне подняли отпускные цены на хлеб

После подорожания хлеба в Херсоне отпускные цены на него подняли и предприятия, которые поставляют его жителям сельских районов.

15-02-2017

Херсонщина признана лидером в овощеводстве

В 2015/16 маркетинговом году Украина собрала рекордный урожай зерновых — 65,9 млн тонн: по этим данным были определены лидеры среди сельхозпроизводителей.

14-02-2017

Херсонгаз за минулий тиждень відключив 30 боржників

Станом на 13.02.17 (за минулий тиждень) в Херсонській області припинено газопостачання 30 споживачам природного газу (4 квартири та 26 будинків) за наявність заборгованості, з яких 5 споживачів від’єднано механічним способом...

14-02-2017