Малооблачно с прояснениями

13°C

Херсон

Малооблачно с прояснениями

Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Під час міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» голова Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков окреслив найпопулярніші бізнес-напрямки для інвестування в економіку Херсонщини.

В першу чергу, за словами Геннадія Чижикова, інвесторів цікавить на Херсонщині сільське господарство та переробка фруктів та овочів, повідомляє кореспондент Таврія24.

Цьому сприяє велика кількість сонячних днів в регіоні, наявність річної логістики та можливості для розвитку зрошення. Також великий інтерес інвестори мають до переробки овочів та фруктів, с силу близькості сировини та низьких цін.

На другому місці – можливості для розвитку туризму. Область цього року прийняла рекордну кількість туристів – 3,5 млн. Проте до такого напливу відпочиваючих туристична галузь виявилася не готову. На сьогодні регіоні має потребу в нових готелях, санаторіях та оздоровчих комплексах.

Про перспективність готельного бізнесу говорив на інвестиційному форумі і голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

- Хто почне вкладати кошти в будівництво готелів, той виграє, - впевнений Андрій Гордєєв

Третє місце голова ТПП України Геннадій Чижиков відвів альтернативній енергетиці, зокрема можливостям будівництва сонячних електростанцій на Херсонщині.

- Світовому бізнесу сьогодні цікаво вкладати кошти в альтернативну енергетику, - зазначив Геннадій Чижиков. – Це досить великі та довготривалі інвестиції, а тому владі потрібно продовжувати шлях створення сприятливого інвестиційного клімату в Херсонській області, щоб довести, що вкладати кошти в регіон безпечно та вигідно.

Нагадаємо, що днями у Новій Каховці відбувся міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який зібрав рекордну кількість учасників. Участь у роботі форума узяли більше 400 осіб.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Экономические новости

Фермери купують техніку за мільйон доларів і змушені самі на ній працювати - Паливода

Сьогодні сільське господарство - це наукоємка, високотехнологічна галузь, а сучасні сільгоспмашини можуть коштувати близько мільйона доларів.

25-04-2017

Корейські інвестори хочуть підписати меморандум з ОДА щодо альтернативної енергетики

24 квітня відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва з керівниками енергетичної та інвестиційної компаній Південної Кореї за участі заступників голови ОДА та представників АБ «Укргазбанк».

25-04-2017

Попри складнощі посівна на Херсонщині просувається успішно - Паливода

Про це директор департаменту агропромислового розвитку Олександр Паливода розповів під час ефіру на телеканалі «Скіфія».

24-04-2017

Полцентнера черной икры рассчитывают получить на заводе под Херсоном

Около 45-50 килограмм черной икры рассчитывают получить в ближайшие дни на Днепровском производственно-экспериментальном осетровом рыбоводном заводе под Херсоном.

24-04-2017

Дорогу Петровка – Привольное вновь планируют отремонтировать за счет сельхозпроизводителей

Глава Генической райгосадминистрации Александр Воробьев обратился с поручением к управлению агропромышленного комплекса РГА по поводу ремонта дороги Петровка — Привольное.

24-04-2017

Херсонська ОДА підписала наміри про співпрацю з італійською провінцією Падуя

Херсонська обласна державна адміністрація та адміністрація провінції Падуя підписали протокол про наміри співпраці одразу у декількох сферах.

24-04-2017

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Херсонські аграрії надають соціальну допомогу на розвиток сільських громад

Аграрне підприємство «ЮТС – Агропродукт», яке є одним з найпотужніших аграрних підприємств області, провело День відкритих дверей.

22-04-2017

Андрій Гордєєв: Першу лінію мостопореходу в Херсоні буде запущено цього року

«Великі справи робляться маленькими кроками», - таку характеристику надав очільник області Андрій Гордєєв роботі ОДА над новим проектом будівництва мостопереходу у місті Херсон.

22-04-2017

Холода, ветер и дожди не навредили зерновым на Херсонщине

Обильные дожди и штормовой ветер, которые продолжаются на территории Херсонщины на протяжении недели, не нанесли вреда зерновым.

21-04-2017