Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Интервью
  • Просмотров: 1832

Бурхливі оплески, подарунок для Садового та чарівні окуляри - як Херсонщину представили на міжнародному форумі

Вже четвертий рік поспіль представники Херсонщини презентують нашу область на Львівському міжнародному форумі індустрії туризму та гостинності.

Цей форум, який завершився минулого тижня, є визначною подією для туристичного бізнесу, адже саме туди приїжджають представники національних та міжнародних туристичних організацій, керівники закладів розміщення відпочинку та оздоровлення – усі ті, від кого залежить хто і куди поїде відпочивати в наступному туристичному сезоні.

Забігаючи наперед, одразу зазначимо, що Херсонщина вразила відвідувачів форуму: яскравістю стендів, несподіваними цікавинками регіону, технічними підходами до демонстрації рекламного продукту і рекламно-презентаційним роликом, який на сьогодні має загальну кількість  переглядів  більше 100 тисяч - на каналі YouTube та у соцмережах.

Катерина Дерев’янко - головний спеціаліст відділу туристичної діяльності і Сергій Маслов - головний спеціаліст відділу рекреаційно-курортних територій управління туризму та курортів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики ХОДА, які вже вдруге взяли участь у роботі форуму, поділилися своїми враженнями.

- Розкажіть, як очевидці, як пройшла презентація знаменитого ролика, який продемонстрував красоти Херсонського краю?

Сергій: - Цей ролик робився для ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» і був представлений в Новій Каховці учасникам форуму. А на туристичному форумі ми використали його, доповнивши усною презентацією. Люди дивилися із захопленням цей фільм, після закінчення презентації роздалися гучні оплески: всі були вражені красотами нашого краю. Я був присутній на всіх виступах і з впевненістю скажу – такої бурхливої реакції не було ні на одну презентацію.
Катерина: - Ролик демонструвався в рамках семінару-презентації: «Маловідомі туристичні об’єкти та унікальні туристичні продукти України та світу». Всі відвідувачі семінару були в повному захваті від нашого фільму.

-А що відбувалося на Міжнародному форумі окрім цього семінару?

Катерина: - Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності - визначна подія у сфері туризму у Західному регіоні України, він поєднав в собі три взаємопов’язаних виставки: XVII Міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО», Х спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес» та спеціалізовану виставку «Континент розваг: Спорт. Відпочинок. Дозвілля». Крім того відбувалися й інші семінари, в роботі яких ми брали участь.

- Хто були відвідувачами цих виставок?

Сергій: - По-перше, представники туристичного бізнесу, турагентства, туроператори, тобто ті, хто привезуть нам гостей в туристичному сезоні - 2017. Відвідують такі заходи і активні туристи, які щороку відвідують туристичні об’єкти України.
Катерина: - Були також представники місцевого самоврядування, представники департаментів та управлінь туризму з інших областей.

- Як ви представляли Херсонщину безпосередньо у рамках самої виставки?

Катерина: - На території трьох поверхів та тисячі квадратних метрів були розміщені стенди всіх учасників, до яких підходили відвідувачі і отримували усю цікаву і корисну інформацію про регіон. На нашому стенді були представлені кілька розділів: відпочинок на морях; зелений туризм; історія, культура, екскурсії; місто Херсон. Ми позиціонували нашу область як екологічно чистий і сонячний край. І відвідувачі виставки відмічали, що наш стенд був таким сонячним, яскравим, гостинним, як і сама Херсонщина.
Сергій: - До нас навіть підходили відвідувачі виставки і просто просили сфотографуватись на фоні нашого стенду, казали, що він такий яскравий та сонячний, що хочеться залишити його зображення на згадку. Я зараз вже зустрічаю у соцмережах фото, які викладають учасники виставки з інших регіонів – якраз на фоні нашого стенду.Катерина: – І не лише відвідувачі. Підходили колеги, які представляли інші регіони, казали, що в нас дуже красивий і яскравий стенд.

- А хто розробляв стенд?

Катерина: – Управління туризму та курортів Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики ХОДА та Херсонський міський відділ туризму оплатили виставкову площу. Асоціація «Туризм Херсона», в особі Андрія Корольчука, Павла Білецького та Олексія Мірошникова, взяла на себе витрати з оформлення експозиції, брендингове агентство «Грейдс» підготувало дизайн стенду.
Це була перша спроба взаємодії та ефективного об'єднання зусиль міської та обласної влади, бізнесу та громадськості.

- Ви показували ролик також біля стенду?

Катерина: - Для показу нашого ролика ми використали сучасний пристрій Google Cardboard: окуляри, в яких можна було через спеціальну програму побачити мальовничі 3D-панорами Херсонщини від pano.grades.ua, тобто з ефектом присутності. І звичайно, ті хто дивилися були у повному захваті від нашої природи.- А хто ще використовував подібні пристрої для презентацій?

Катерина: – Тільки ми. І ми це також робили вперше, це було однією з наших «родзинок».
Сергій: – Ще однією нашою знахідкою була велика логістична карта, на якій чітко і зрозуміло було показано звідки куди й чим можна добратися, щоб відвідати ті чи інші туристичні об’єкти. Це також сподобалося нашим гостям, було чимало схвальних відгуків.


- Взагалі, як реагували на Херсонщину, як на місце для відпочинку та туризму?

Катерина: – Минулого року, коли ми були на цій самій виставці, про туристичну Херсонщину знали небагато: море, кавуни, може ще – Біосферний заповідник «Асканія-Нова» – ось й все. Тоді ми багато розповідали про наші цікавинки, і взагалі протягом року була виконана велика робота. Великий внесок щодо популяризації Херсонщини належить і голові ОДА Андрію Гордєєву. Також велика заслуга директора Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики Євгена Рищука. І ось уже на цей рік питали і про гарячі джерела, згадували неодноразово наші херсонські Мальдіви – острів Джарилгач, згадували Бірючий та інші..
Сергій: - До мене підходили, цікавилися Олешківською пустелею, і я відмітив, що є чимало бажаючих відвідати цей туристичний об’єкт, адже це – найбільша пустеля у Європі.


-А чим новеньким ви зацікавлювали гостей на цьогорічній виставці?

Катерина: - Цього року ми розповідали про унікальні водоспади в степах Херсонщини, адже не всі знають, що вони в нас є. Робили акцент на національних парках, на унікальних природних об’єктах, таких як Арабатська стрілка, яка омивається двома морями..
Сергій: - Взагалі в нашій області є все: і моря, і велика ріка, і гарячі джерела, і гори, про які не всі знають, і пустеля, і найбільший в Європі безлюдний острів. Ось про це все ми й розповідали відвідувачам виставки.


- Я знаю, що ви вручали подарунки не лише представникам туристичного бізнесу?

Катерина: - Так, до нашого стенду підходили мер міста Львова Андрій Садовий і перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Замлинський Ростислав Теодозійович. Ми також їм вручили особливі подарунки: ексклюзивні календарі на два наступних роки із захоплюючими панорамними фото острова Джарилгач у красивих подарункових тубусах.


- Як сприйняли подарунки поважні гості?

Катерина: - Дуже тепло. Ми розповіли їм про наші красоти та запросили їх до Херсонщини на відпочинок. Перший заступник Львівського голови ОДА сказав, що знайомий особисто з Андрієм Гордєєвим, подякував, передав вітання Херсонській ОДА та побажання миру і злагоди нашому краю.

- Скільки взагалі людей почуло вашу розповідь про чарівну Херсонщину?

Катерина: - Дуже багато. Під кінець в нас вже закінчилися буклети, ми вибачалися, що немає рекламних проспектів, але люди все одно тепло сприймали наші розповіді, казали, що вони вподобали наші красоти і обов’язково до нас приїдуть. Загалом ми роздали більше 3 тисяч одиниць рекламної продукції, більшість була вручена представникам турбізнесу, тим, хто повезе сюди наступного року туристів: тобто кожен буклет чи брошура приведе до нас не один десяток гостей – і всіх їх ми будемо раді бачити!


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Больше интервью

Сергій Павленко: В Скадовському районі є ще одне море – море цілющого повітря

Скадовський район має потужній туристичний потенціал, а місто Скадовськ може стати найвідомішим вітчизняним курортом.

20-03-2017

Віктор Короленко: Прозорість сайту «Доступні ліки» не до вподоби тим, хто звик наживатися на пацієнтах

За останні три тижні одразу два херсонських лікаря стали учасниками кримінальних скандалів з продажем вакцин, які були закуплені за бюджетні кошти.

14-03-2017

Для херсонки Анжелы Котенко спасать людей – работа, а вышивать картины – любимое увлечение

Делайте то, что нравится, и всё обязательно получится. История жительницы Херсона тому подтверждение.

07-03-2017

Крымчанин-воин АТО: Не возвращаться в Крым – мой осознанный выбор

В 2014 году крымский журналист Михаил Новосельцев отправился защищать свою родину в зону проведения АТО, а после участия в боевых действиях на востоке Украины счел небезопасным возвращаться на полуостров и...

04-03-2017

Юрій Стець: Радіус поширення сигналу з телерадіовежі на Чонгарі складе 130 км

Радіотелепередавальна станція вже подає сигнал на Крим у тестовому режимі. Повністю вона запрацює найближчим часом. Про це в інтерв’ю розповів Міністр інформаційної політики України Юрій Стець.

02-03-2017

Електронні петиції в Херсоні: балаган чи демократія?

Історії з електронними петиціями в Херсоні викликають занепокоєння - чи не перетвориться такий механізм комунікації міської влади з виборцями фікцією, чи не стане фактором маніпуляції або «вихлопом пару» для невдоволених.

07-02-2017

Андрій Гордєєв: Децентралізація відкриває перед Херсонщиною нові можливості

Про досягнення області у сфері децентралізації та перешкоди на цьому шляху, про будівництво телекомунікаційної вежі на кордоні з Кримом та залучення інвестицій розповів у прямому ефірі голова Херсонської ОДА Андрій...

01-02-2017

«Херсонщина стала центром вселенной для всего Крыма», – руководитель ОО «Шторм» Елена Антонова

Елена Антонова, которая помогает землякам с оккупированного Крыма в оформлении украинских документов, считает, что все граждане Украины должны думать о том, как найти возможность помогать крымчанам, вместо того, чтобы искать...

30-01-2017

В Херсоне делают сложные операции на сердце, ранее здесь недоступные

Ещё 5 лет назад в Херсоне не было ни соответствующего медицинского оборудования, ни врачей соответствующей квалификации, чтобы производить шунтирование, стендирование и другие операции, связанные с сердцем.

25-01-2017

Гульнара Бекирова: Возвращение Крыма в состав Украины неизбежно

Последние два года для Генического района Херсонщины ознаменовались рядом патриотических мероприятий. В них активно принимают участие и представители общины крымских татар – самой крупной на материковой части Украины. Особое внимание...

18-01-2017