Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Интервью
  • Просмотров: 656

У селищі Каїрка 25 років не було дитячого садочку і у цьому році ми його відкриваємо - депутат облради Євген Криницький

Вже більше року новий склад депутатів обласної ради вирішує долю Херсонщини. Інколи здається, що їх робота - це натискати кнопки під час сесії та деколи щось викрикувати з місць. Але люди, які їх обрали в районах, пильно стежать за роботою та діяльністю своїх обранців.

Про те, чого вдалось досягнути, та про реальні справи, журналіст Таврія24 поспілкувалась з депутатом обласної ради Євгеном Криницьким.

Євген Кринцький найбільше найбільше приділяє увагу освітній сфері, але є і нагальні питання, які не залишаються без уваги.
- Деякі депутати районної ради відносяться з нерозумінням до того, що я як депутат від Каланчацького району, займаюсь більше всього питаннями освіти. Але на моє переконання, коли дітлахи району будуть забезпечені усім необхідним, і будуть, хоча б частково, вирішені питання у цій сфері, тоді я далі буду продовжувати займатись іншими напрямками. Нагальних справ у районі надзвичайно багато. Зараз займаємось освітленням, на яке було виділено 100 тис грн. У Олександрівці буде повністю зроблене освітлення на вулицях. Також працюю над тим, аби був виконаний ремонт дороги у селі Привілля, переговори з облавтодором тривають, бо по цій дорозі рухаються шкільні автобуси. У селі Мирному не діє сільський клуб, тому, аби підвищити там рівень культурного життя, будемо шукати кошти на його відновлення.

На початку роботи Євгена Криницького, як депутата, постало питання щодо безпеки у районі, який вважається прикордонним з тимчасово окупованим Кримом.
- Щодо безпеки, то ще минулого року була розпочата робота щодо знешкодження бандитського угрупування, яке терирозувало місцевих жителів, викрадаючи транспорт, кидаючи гранати та багато іншого. Тоді були надіслані звернення до обласної ради та зібране народне віче, після чого вдалось приборкати тих бандитів.


Наразі вирішується питання підтоплень, яке гостро стоїть для мешканців району.
- Через відсутність використання рисових чеків і відповідно функціонування насосних станцій, які розміщені на території району, зараз є проблема підтоплення житлових будинків у районі. Я у процесі розробки програми з ліквідації цих підтоплень. Паралельно був задіяний інвестор, який буде використовувати рисові чеки та відновить очисні споруди і насосні станції, що буде протидіяти цим підтопленням. Крім того, я запрошую усіх аграріїв працювати у районі, тому що там є потужності для сільськогосподарської діяльності.

У районі знаходиться курортне селище Хорли і для реалізації туристичного потенціалу району Євген Криницький проводить окрему роботу.
- Цього року я приділив максимальну увагу популяризації курортного селища Хорли, тому що туризм для селян важливий напрямок: це основний вид сезонного заробітку. Цього року туди завітало більше туристів, ніж минулого. Робили рекламу курорту, залучаючи молодь і сім’ї з дітьми на відпочинок.

Про дітей і освіту Євген Криницький, здається, може говорити годинами, тому багато результатів його роботи саме у сфері освіти.
- Я відстояв питання, і жодного ПТУ в області не було закрито. На сесії обласної ради було прийнято рішення, аби зберегти майнові комплекси ПТУ, заборонити їх передавати у приватну власність. Уряд виділив 19, 8 млн грн. для закупівлі сучасної техніки для аграрного ПТУ. Будуть закуплені комбайни, сіялки і таке інше для учнів. Тут буде потужний центр аграрної освіти.

Як зазначає Євген Криницький, він, як директор департаменту освіти, науки і молоді, також сприяє розвитку цієї сфери.
- Цього року було закладено 72 млн грн. на заходи з утеплення закладів освіти. Ця надзвичайно велика сума вперше виділена у такому розмірі для області. Все це - здобутки командної роботи з ОДА та депутатів від фракції БПП, тому що одному важко щось вирішувати. Мої колеги по фракції багато роблять для залучення інвестицій і взагалі коштів та приділяють уваги питанням освіти. Також для районних шкіл на 750 тис грн. було закуплено новітнє інтерактивне обладнання для навчання. Будуть закуплені шкільні автобуси.

Одним з головних результатів своєї діяльності депутат вбачає у вирішені питанні будівництва дитячого садка.
- Багато зусиль нам вартувало добитись виділення коштів з Фонду регіонального розвитку для ремонту двох шкіл. У Новокиївці відбудують наново частину школи, де буде функціонувати дитяче дошкільне відділення. А у селищі Каїрка 25 років не було дитячого садочку, і у цьому році ми його відкриваємо. Нами була проведена титанічна праця над цим проектом.

Про плани на майбутнє з паном Криницьким також можна говорити довго, та чи варто, коли дії красномовніші.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Больше интервью

Андрій Гордєєв: Децентралізація відкриває перед Херсонщиною нові можливості

Про досягнення області у сфері децентралізації та перешкоди на цьому шляху, про будівництво телекомунікаційної вежі на кордоні з Кримом та залучення інвестицій розповів у прямому ефірі голова Херсонської ОДА Андрій...

01-02-2017

«Херсонщина стала центром вселенной для всего Крыма», – руководитель ОО «Шторм» Елена Антонова

Елена Антонова, которая помогает землякам с оккупированного Крыма в оформлении украинских документов, считает, что все граждане Украины должны думать о том, как найти возможность помогать крымчанам, вместо того, чтобы искать...

30-01-2017

В Херсоне делают сложные операции на сердце, ранее здесь недоступные

Ещё 5 лет назад в Херсоне не было ни соответствующего медицинского оборудования, ни врачей соответствующей квалификации, чтобы производить шунтирование, стендирование и другие операции, связанные с сердцем.

25-01-2017

Гульнара Бекирова: Возвращение Крыма в состав Украины неизбежно

Последние два года для Генического района Херсонщины ознаменовались рядом патриотических мероприятий. В них активно принимают участие и представители общины крымских татар – самой крупной на материковой части Украины. Особое внимание...

18-01-2017

10-летний херсонский чемпион рассказал о своих успехах в спорте

«Моя мечта - стать чемпионом UFC», – рассказал сайту kherson.net.ua Богдан Аниканов из Херсона.

18-01-2017

Алексей Вадатурский: Я устал от непрофессионалов во власти

В конце прошлого года министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян дал итоговое интервью изданию "Цензор.НЕТ", в котором шла речь и о речных перевозках.

17-01-2017

Коли церква та армія на сторожі миру

Україна переживає складні часи. Тому люди гуртуються і допомагають українській армії. Служителі та прихожани Свято-Покровського храму Херсона з 2014 року усіляко підтримують українських військовослужбовців.

16-01-2017

Херсонщина заняла 4 место среди областей по качеству предоставления помощи участникам АТО - Андрей Марчук

После того, как участники АТО возвращаются с зон боевых действий, иногда их бой не окончен, за свое право на землю, бесплатную медицинскую помощь и даже льготный проезд.

13-01-2017

С апреля между Скадовском и Одессой будут курсировать морские «Кометы»

Около месяца тому назад состоялся пробный рейс судна на подводных крыльях предприятия "Нибулон-экспресс" по маршруту Херсон — Голая Пристань. Данной поездкой впечатлились руководители соседнего Скадовского района и всерьез задумались о...

10-01-2017

Как депутат областного совета я должен заботиться о людях не только в своем округе - Юрий Рожков

Юрий Рожков депутат облсовета от партии БПП постоянно в движении и делах, после того, как корреспондент Таврия24 пообщалась с ним лично, это убеждение стало сильнее.

07-01-2017