В основном облачно

11°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Интервью

У селищі Каїрка 25 років не було дитячого садочку і у цьому році ми його відкриваємо - депутат облради Євген Криницький

Вже більше року новий склад депутатів обласної ради вирішує долю Херсонщини. Інколи здається, що їх робота - це натискати кнопки під час сесії та деколи щось викрикувати з місць. Але люди, які їх обрали в районах, пильно стежать за роботою та діяльністю своїх обранців.

Про те, чого вдалось досягнути, та про реальні справи, журналіст Таврія24 поспілкувалась з депутатом обласної ради Євгеном Криницьким.

Євген Кринцький найбільше найбільше приділяє увагу освітній сфері, але є і нагальні питання, які не залишаються без уваги.
- Деякі депутати районної ради відносяться з нерозумінням до того, що я як депутат від Каланчацького району, займаюсь більше всього питаннями освіти. Але на моє переконання, коли дітлахи району будуть забезпечені усім необхідним, і будуть, хоча б частково, вирішені питання у цій сфері, тоді я далі буду продовжувати займатись іншими напрямками. Нагальних справ у районі надзвичайно багато. Зараз займаємось освітленням, на яке було виділено 100 тис грн. У Олександрівці буде повністю зроблене освітлення на вулицях. Також працюю над тим, аби був виконаний ремонт дороги у селі Привілля, переговори з облавтодором тривають, бо по цій дорозі рухаються шкільні автобуси. У селі Мирному не діє сільський клуб, тому, аби підвищити там рівень культурного життя, будемо шукати кошти на його відновлення.

На початку роботи Євгена Криницького, як депутата, постало питання щодо безпеки у районі, який вважається прикордонним з тимчасово окупованим Кримом.
- Щодо безпеки, то ще минулого року була розпочата робота щодо знешкодження бандитського угрупування, яке терирозувало місцевих жителів, викрадаючи транспорт, кидаючи гранати та багато іншого. Тоді були надіслані звернення до обласної ради та зібране народне віче, після чого вдалось приборкати тих бандитів.


Наразі вирішується питання підтоплень, яке гостро стоїть для мешканців району.
- Через відсутність використання рисових чеків і відповідно функціонування насосних станцій, які розміщені на території району, зараз є проблема підтоплення житлових будинків у районі. Я у процесі розробки програми з ліквідації цих підтоплень. Паралельно був задіяний інвестор, який буде використовувати рисові чеки та відновить очисні споруди і насосні станції, що буде протидіяти цим підтопленням. Крім того, я запрошую усіх аграріїв працювати у районі, тому що там є потужності для сільськогосподарської діяльності.

У районі знаходиться курортне селище Хорли і для реалізації туристичного потенціалу району Євген Криницький проводить окрему роботу.
- Цього року я приділив максимальну увагу популяризації курортного селища Хорли, тому що туризм для селян важливий напрямок: це основний вид сезонного заробітку. Цього року туди завітало більше туристів, ніж минулого. Робили рекламу курорту, залучаючи молодь і сім’ї з дітьми на відпочинок.

Про дітей і освіту Євген Криницький, здається, може говорити годинами, тому багато результатів його роботи саме у сфері освіти.
- Я відстояв питання, і жодного ПТУ в області не було закрито. На сесії обласної ради було прийнято рішення, аби зберегти майнові комплекси ПТУ, заборонити їх передавати у приватну власність. Уряд виділив 19, 8 млн грн. для закупівлі сучасної техніки для аграрного ПТУ. Будуть закуплені комбайни, сіялки і таке інше для учнів. Тут буде потужний центр аграрної освіти.

Як зазначає Євген Криницький, він, як директор департаменту освіти, науки і молоді, також сприяє розвитку цієї сфери.
- Цього року було закладено 72 млн грн. на заходи з утеплення закладів освіти. Ця надзвичайно велика сума вперше виділена у такому розмірі для області. Все це - здобутки командної роботи з ОДА та депутатів від фракції БПП, тому що одному важко щось вирішувати. Мої колеги по фракції багато роблять для залучення інвестицій і взагалі коштів та приділяють уваги питанням освіти. Також для районних шкіл на 750 тис грн. було закуплено новітнє інтерактивне обладнання для навчання. Будуть закуплені шкільні автобуси.

Одним з головних результатів своєї діяльності депутат вбачає у вирішені питанні будівництва дитячого садка.
- Багато зусиль нам вартувало добитись виділення коштів з Фонду регіонального розвитку для ремонту двох шкіл. У Новокиївці відбудують наново частину школи, де буде функціонувати дитяче дошкільне відділення. А у селищі Каїрка 25 років не було дитячого садочку, і у цьому році ми його відкриваємо. Нами була проведена титанічна праця над цим проектом.

Про плани на майбутнє з паном Криницьким також можна говорити довго, та чи варто, коли дії красномовніші.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Больше интервью

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Ми на кордоні з тимчасово окупованою територією, тож маємо показувати клас у всьому, - Андрій Гордєєв

Херсонщина за останні роки із напівдепресивної пострадянської області почала потихеньку перетворюватися на такий собі український форпост.

19-04-2017

Назар Кагальняк: на войну – ради детей

Все больше демобилизованных военнослужащих возвращаются домой из зоны проведения АТО. И Олешковский район в этом отношении исключением не является. Его житель — 45-летний Назар Кагальняк – оставил дома жену с...

04-04-2017

Отец боролся за независимость, а сын ее отстаивает

«Как гром грянул» – так описывает решение своего сына Любомира пойти на войну генический предприниматель Виктор Драчук. С началом вооруженного конфликта на востоке Украины он взял ссуду и купил для...

30-03-2017

Бойцы всегда ждут наших волонтеров с большим нетерпением, – херсонец дядя Гриша

Его знает вся Украина. Им гордится Херсон. В голубом десантном берете, тельняшке, с флагом Украины и… в инвалидной коляске. Он не только собирает пожертвования для военных в зоне АТО, но...

28-03-2017

«Сонячний» паламар

Неділя. Херсонські прочани потихеньку з’їжджаються на кінцеву зупинку 12-го тролейбуса, виходять та крокують до великої двоповерхової будівлі з червоної цегли, збоку якої прибудована церква. Це – греко-католицький монастир Святого Володимира.

22-03-2017

Сергій Павленко: В Скадовському районі є ще одне море – море цілющого повітря

Скадовський район має потужній туристичний потенціал, а місто Скадовськ може стати найвідомішим вітчизняним курортом.

20-03-2017

Віктор Короленко: Прозорість сайту «Доступні ліки» не до вподоби тим, хто звик наживатися на пацієнтах

За останні три тижні одразу два херсонських лікаря стали учасниками кримінальних скандалів з продажем вакцин, які були закуплені за бюджетні кошти.

14-03-2017

Для херсонки Анжелы Котенко спасать людей – работа, а вышивать картины – любимое увлечение

Делайте то, что нравится, и всё обязательно получится. История жительницы Херсона тому подтверждение.

07-03-2017

Крымчанин-воин АТО: Не возвращаться в Крым – мой осознанный выбор

В 2014 году крымский журналист Михаил Новосельцев отправился защищать свою родину в зону проведения АТО, а после участия в боевых действиях на востоке Украины счел небезопасным возвращаться на полуостров и...

04-03-2017