В основном облачно

-3°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Интервью
  • Просмотров: 405

Депутат Віктор Короленко розповів про відкриття пунктів меддопомоги, безкоштовні обстеження та свою діяльність в районі

Віктор Короленко, депутат обласної ради від партії «БПП» як фахівець і лікар переймається питаннями забезпечення якісними послугами у сфері охорони здоров’я і розвитку галузі.

Обраний від міста Берислав, свою діяльність він направив на допомогу саме у сфері охорони здоров’я.
- Ми весь час відкриваємо пункти постійного базування екстреної медичної допомоги: не скорочуємо кількість закладів охорони здоров’я в області, а навпаки збільшуємо - особливо це потрібно робити у сільській місцевості. Я переймаюсь цим питанням, тому минулого тижня ми відкрили такий пункт у Бериславському районі у с. Милове. Думаю, що навіть відкриття одного такого пункту варте усієї депутатської діяльності, через те, що вже не одне життя було врятовано, а взагалі останнім часом ми відкрили 4 таких пункти в різних районах області.
Вдалось завести кошти до Центральної районної лікарні на суму близько 1,5 млн грн., завдяки цим коштам лікарня отримала рентгенапарат і інше обладнання. Окрім цього для утеплення будівлі будо замінено 40 вікон. 

Читайте також: В Бериславском районе открыли пункт постоянного базирования экстренной медицинской помощи

На переконання Віктора Короленка депутат має спілкуватись безпосередньо з кожним мешканцем особисто і вивчати їх потреби
- Постійно зустрічають з людьми у районі аби розуміти їх потреби. Більше всього звертається ветеранських організацій. Їм я допоміг та придбав оргтехніку, встановив лічильники. Також зверталась категорія людей «діти війни» за грошовою допомогою для лікування, яку я надав.

Окрім проблем пов’язаних з медичним обслуговуванням у районі також є декілька нагальних, які знаходяться під особистим контролем депутата.
- Наразі існує невирішене питання з очисними спорудами. Ми вносимо зміни у проектно-кошторисну документацію. Закуплено обладнання на більше ніж на 1 млн. грн. Не вдалось розпочати будівництво через проблеми з кошторисною документацією і плануванням. Якщо ми запустили так, як по документам, то прийшлось би піднімати тариф на воду на 25%.

На переконання Віктора Миколайовича – як і багатьох інших депутатів – діти мають бути забезпечені усім необхідним.
- Мені важливо аби діти мали усе необхідне для навчання, тому разом з депутатом Євгеном Криницьким оснастили кабінети електронними посібниками та інтерактивними екранами. Особисто кожен рік привожу необхідну кількість ліків на кожного учня. Тому усі садочки та школи м. Берислав забезпечені ліками у повному обсязі.

Щодо діяльності депутата у структурі обласної ради: лобіюючи інтереси мешканців області йому вдалось переконати депутатів у необхідності введення безкоштовних аналізів.
- Було підтримано мою ініціативу, як депутата і як директора департамента охорони здоров’я і згідно з рішенням № 259 яке прийняли депутати облради, для жителів Херсонської області за направленням лікаря буде проводитися безкоштовно наступна медична діагностика: загальний аналіз крові, аналіз крові (цукор), ультразвукова діагностика, рентгенографічне обстеження. На це облрада виділила 1,338 млн лікарням, які фінансуються з обласного бюджету.

Читайте також: Мешканці Херсонщини матимуть змогу безкоштовно здати аналізи та обстежитися у обласних лікарнях

Головним досягненням у своїй роботі Віктор Короленко вбачає у збережені мережі закладів охорони здоров’я на Херсонщині.
- Це робота і обласної ради і моя. Ми змогли під час достатньо важкої економічної ситуації ще й відкрити нові заклади. Такий наприклад, як заклад відновлювального лікування на базі Залізничної лікарні, де зберегли 350 робочих місць. Я наполягав аби мене почули у бюджетній комісії і все ж таки депутати проголосували після чого було виділено 1 200 000 тис. грн., близько 1 млн. грн з яких на погашення заборгованості по заробітній платі та 200 тис. грн на переоформлення документів для надання їй статусу лікарні обласного підпорядкування.
В області вперше створена така лікарня відновлювального лікування, де окрім реабілітаційної допомоги населенню області буде надаватись -демобілізованим бійцям АТО .

Читайте також: У Генічеському районі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги (фото)

Як зазначив депутат у бюджет на 2017 рік вже закладено достатньо фінансування на заклади охорони здоров’я області.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Больше интервью

С апреля между Скадовском и Одессой будут курсировать морские «Кометы»

Около месяца тому назад состоялся пробный рейс судна на подводных крыльях предприятия "Нибулон-экспресс" по маршруту Херсон — Голая Пристань. Данной поездкой впечатлились руководители соседнего Скадовского района и всерьез задумались о...

10-01-2017

Как депутат областного совета я должен заботиться о людях не только в своем округе - Юрий Рожков

Юрий Рожков депутат облсовета от партии БПП постоянно в движении и делах, после того, как корреспондент Таврия24 пообщалась с ним лично, это убеждение стало сильнее.

07-01-2017

Працюємо над виведенням з тіневого обігу сільськогосподарських земель Береславщини, - Ігор Йосипенко

До вашої уваги - депутатський звіт депутата Херсонської обласної ради Ігоря Йосипенка.

31-12-2016

У селищі Каїрка 25 років не було дитячого садочку і у цьому році ми його відкриваємо - депутат облради Євген Криницький

Вже більше року новий склад депутатів обласної ради вирішує долю Херсонщини. Інколи здається, що їх робота - це натискати кнопки під час сесії та деколи щось викрикувати з місць. Але...

29-12-2016

Депутат Віктор Короленко розповів про відкриття пунктів меддопомоги, безкоштовні обстеження та свою діяльність в районі

Віктор Короленко, депутат обласної ради від партії «БПП» як фахівець і лікар переймається питаннями забезпечення якісними послугами у сфері охорони здоров’я і розвитку галузі.

26-12-2016

В Гимназическом сквере решено установить памятник пограничникам, – директор КП Гарантия

В херсонском парке появится пограничник с собакой. В мае в Гимназическом сквере планируют открыть памятник пограничникам. Каким будет новый памятник, рассказал  директор КП «Гарантия» Игорь Семенчев.

13-12-2016

Після об’єднання бюджет громади збільшується утричі, що дає можливість селам розвиватися, – сільський голова Червоного Чабана

Село Червоний Чабан (зараз Преображенка - повернуто історичну назву) Каланчацького району на самому кордоні з Кримом. Ще орієнтир - станція Вадим. Жителі села готуються до перших виборів об’єднаної громади, яка...

08-12-2016

Глава Херсонской ОГА: Будем возрождать регион посредством индустриальных парков

О перспективах Херсонской области, возможностях индустриализации, а также когда украинские аграрии пересядут на херсонские комбайны, БИЗНЕС пообщался с главой Херсонской областной государственной администрации Андреем Гордеевым и владельцем Херсонского машиностроительного завода...

04-12-2016

В 2017 году планируем построить в Олешках олимпийский комплекс - депутат Евгений Рищук

Как рассказал депутат областного совета Евгений Рищук, приоритетным направлением своей деятельности он выбрал повышение жизненного уровня населения, укрепление экономики Олешковского района и усиления полномочий территориальной общины.

02-12-2016

С начала декабря мы начинаем подавать в суд на недобросовестных плательщиков ренты - Юрий Попутько, директор Департамента экологии и природных ресурсов

О том, кому невыгодно создание Национальных природных парков на территории Херсонской области и честности предпринимателей на Черноморском побережье рассказал журналисту Таврия24 Юрий Попутько, директор Департамента экологии и природных ресурсов ХОГА.

29-11-2016