Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Интервью
  • Просмотров: 481

Депутат Віктор Короленко розповів про відкриття пунктів меддопомоги, безкоштовні обстеження та свою діяльність в районі

Віктор Короленко, депутат обласної ради від партії «БПП» як фахівець і лікар переймається питаннями забезпечення якісними послугами у сфері охорони здоров’я і розвитку галузі.

Обраний від міста Берислав, свою діяльність він направив на допомогу саме у сфері охорони здоров’я.
- Ми весь час відкриваємо пункти постійного базування екстреної медичної допомоги: не скорочуємо кількість закладів охорони здоров’я в області, а навпаки збільшуємо - особливо це потрібно робити у сільській місцевості. Я переймаюсь цим питанням, тому минулого тижня ми відкрили такий пункт у Бериславському районі у с. Милове. Думаю, що навіть відкриття одного такого пункту варте усієї депутатської діяльності, через те, що вже не одне життя було врятовано, а взагалі останнім часом ми відкрили 4 таких пункти в різних районах області.
Вдалось завести кошти до Центральної районної лікарні на суму близько 1,5 млн грн., завдяки цим коштам лікарня отримала рентгенапарат і інше обладнання. Окрім цього для утеплення будівлі будо замінено 40 вікон. 

Читайте також: В Бериславском районе открыли пункт постоянного базирования экстренной медицинской помощи

На переконання Віктора Короленка депутат має спілкуватись безпосередньо з кожним мешканцем особисто і вивчати їх потреби
- Постійно зустрічають з людьми у районі аби розуміти їх потреби. Більше всього звертається ветеранських організацій. Їм я допоміг та придбав оргтехніку, встановив лічильники. Також зверталась категорія людей «діти війни» за грошовою допомогою для лікування, яку я надав.

Окрім проблем пов’язаних з медичним обслуговуванням у районі також є декілька нагальних, які знаходяться під особистим контролем депутата.
- Наразі існує невирішене питання з очисними спорудами. Ми вносимо зміни у проектно-кошторисну документацію. Закуплено обладнання на більше ніж на 1 млн. грн. Не вдалось розпочати будівництво через проблеми з кошторисною документацією і плануванням. Якщо ми запустили так, як по документам, то прийшлось би піднімати тариф на воду на 25%.

На переконання Віктора Миколайовича – як і багатьох інших депутатів – діти мають бути забезпечені усім необхідним.
- Мені важливо аби діти мали усе необхідне для навчання, тому разом з депутатом Євгеном Криницьким оснастили кабінети електронними посібниками та інтерактивними екранами. Особисто кожен рік привожу необхідну кількість ліків на кожного учня. Тому усі садочки та школи м. Берислав забезпечені ліками у повному обсязі.

Щодо діяльності депутата у структурі обласної ради: лобіюючи інтереси мешканців області йому вдалось переконати депутатів у необхідності введення безкоштовних аналізів.
- Було підтримано мою ініціативу, як депутата і як директора департамента охорони здоров’я і згідно з рішенням № 259 яке прийняли депутати облради, для жителів Херсонської області за направленням лікаря буде проводитися безкоштовно наступна медична діагностика: загальний аналіз крові, аналіз крові (цукор), ультразвукова діагностика, рентгенографічне обстеження. На це облрада виділила 1,338 млн лікарням, які фінансуються з обласного бюджету.

Читайте також: Мешканці Херсонщини матимуть змогу безкоштовно здати аналізи та обстежитися у обласних лікарнях

Головним досягненням у своїй роботі Віктор Короленко вбачає у збережені мережі закладів охорони здоров’я на Херсонщині.
- Це робота і обласної ради і моя. Ми змогли під час достатньо важкої економічної ситуації ще й відкрити нові заклади. Такий наприклад, як заклад відновлювального лікування на базі Залізничної лікарні, де зберегли 350 робочих місць. Я наполягав аби мене почули у бюджетній комісії і все ж таки депутати проголосували після чого було виділено 1 200 000 тис. грн., близько 1 млн. грн з яких на погашення заборгованості по заробітній платі та 200 тис. грн на переоформлення документів для надання їй статусу лікарні обласного підпорядкування.
В області вперше створена така лікарня відновлювального лікування, де окрім реабілітаційної допомоги населенню області буде надаватись -демобілізованим бійцям АТО .

Читайте також: У Генічеському районі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги (фото)

Як зазначив депутат у бюджет на 2017 рік вже закладено достатньо фінансування на заклади охорони здоров’я області.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Больше интервью

Андрій Гордєєв: Децентралізація відкриває перед Херсонщиною нові можливості

Про досягнення області у сфері децентралізації та перешкоди на цьому шляху, про будівництво телекомунікаційної вежі на кордоні з Кримом та залучення інвестицій розповів у прямому ефірі голова Херсонської ОДА Андрій...

01-02-2017

«Херсонщина стала центром вселенной для всего Крыма», – руководитель ОО «Шторм» Елена Антонова

Елена Антонова, которая помогает землякам с оккупированного Крыма в оформлении украинских документов, считает, что все граждане Украины должны думать о том, как найти возможность помогать крымчанам, вместо того, чтобы искать...

30-01-2017

В Херсоне делают сложные операции на сердце, ранее здесь недоступные

Ещё 5 лет назад в Херсоне не было ни соответствующего медицинского оборудования, ни врачей соответствующей квалификации, чтобы производить шунтирование, стендирование и другие операции, связанные с сердцем.

25-01-2017

Гульнара Бекирова: Возвращение Крыма в состав Украины неизбежно

Последние два года для Генического района Херсонщины ознаменовались рядом патриотических мероприятий. В них активно принимают участие и представители общины крымских татар – самой крупной на материковой части Украины. Особое внимание...

18-01-2017

10-летний херсонский чемпион рассказал о своих успехах в спорте

«Моя мечта - стать чемпионом UFC», – рассказал сайту kherson.net.ua Богдан Аниканов из Херсона.

18-01-2017

Алексей Вадатурский: Я устал от непрофессионалов во власти

В конце прошлого года министр инфраструктуры Украины Владимир Омелян дал итоговое интервью изданию "Цензор.НЕТ", в котором шла речь и о речных перевозках.

17-01-2017

Коли церква та армія на сторожі миру

Україна переживає складні часи. Тому люди гуртуються і допомагають українській армії. Служителі та прихожани Свято-Покровського храму Херсона з 2014 року усіляко підтримують українських військовослужбовців.

16-01-2017

Херсонщина заняла 4 место среди областей по качеству предоставления помощи участникам АТО - Андрей Марчук

После того, как участники АТО возвращаются с зон боевых действий, иногда их бой не окончен, за свое право на землю, бесплатную медицинскую помощь и даже льготный проезд.

13-01-2017

С апреля между Скадовском и Одессой будут курсировать морские «Кометы»

Около месяца тому назад состоялся пробный рейс судна на подводных крыльях предприятия "Нибулон-экспресс" по маршруту Херсон — Голая Пристань. Данной поездкой впечатлились руководители соседнего Скадовского района и всерьез задумались о...

10-01-2017

Как депутат областного совета я должен заботиться о людях не только в своем округе - Юрий Рожков

Юрий Рожков депутат облсовета от партии БПП постоянно в движении и делах, после того, как корреспондент Таврия24 пообщалась с ним лично, это убеждение стало сильнее.

07-01-2017