Малооблачно с прояснениями

13°C

Херсон

Малооблачно с прояснениями

  • Категория: Интервью

Депутат Віктор Короленко розповів про відкриття пунктів меддопомоги, безкоштовні обстеження та свою діяльність в районі

Віктор Короленко, депутат обласної ради від партії «БПП» як фахівець і лікар переймається питаннями забезпечення якісними послугами у сфері охорони здоров’я і розвитку галузі.

Обраний від міста Берислав, свою діяльність він направив на допомогу саме у сфері охорони здоров’я.
- Ми весь час відкриваємо пункти постійного базування екстреної медичної допомоги: не скорочуємо кількість закладів охорони здоров’я в області, а навпаки збільшуємо - особливо це потрібно робити у сільській місцевості. Я переймаюсь цим питанням, тому минулого тижня ми відкрили такий пункт у Бериславському районі у с. Милове. Думаю, що навіть відкриття одного такого пункту варте усієї депутатської діяльності, через те, що вже не одне життя було врятовано, а взагалі останнім часом ми відкрили 4 таких пункти в різних районах області.
Вдалось завести кошти до Центральної районної лікарні на суму близько 1,5 млн грн., завдяки цим коштам лікарня отримала рентгенапарат і інше обладнання. Окрім цього для утеплення будівлі будо замінено 40 вікон. 

Читайте також: В Бериславском районе открыли пункт постоянного базирования экстренной медицинской помощи

На переконання Віктора Короленка депутат має спілкуватись безпосередньо з кожним мешканцем особисто і вивчати їх потреби
- Постійно зустрічають з людьми у районі аби розуміти їх потреби. Більше всього звертається ветеранських організацій. Їм я допоміг та придбав оргтехніку, встановив лічильники. Також зверталась категорія людей «діти війни» за грошовою допомогою для лікування, яку я надав.

Окрім проблем пов’язаних з медичним обслуговуванням у районі також є декілька нагальних, які знаходяться під особистим контролем депутата.
- Наразі існує невирішене питання з очисними спорудами. Ми вносимо зміни у проектно-кошторисну документацію. Закуплено обладнання на більше ніж на 1 млн. грн. Не вдалось розпочати будівництво через проблеми з кошторисною документацією і плануванням. Якщо ми запустили так, як по документам, то прийшлось би піднімати тариф на воду на 25%.

На переконання Віктора Миколайовича – як і багатьох інших депутатів – діти мають бути забезпечені усім необхідним.
- Мені важливо аби діти мали усе необхідне для навчання, тому разом з депутатом Євгеном Криницьким оснастили кабінети електронними посібниками та інтерактивними екранами. Особисто кожен рік привожу необхідну кількість ліків на кожного учня. Тому усі садочки та школи м. Берислав забезпечені ліками у повному обсязі.

Щодо діяльності депутата у структурі обласної ради: лобіюючи інтереси мешканців області йому вдалось переконати депутатів у необхідності введення безкоштовних аналізів.
- Було підтримано мою ініціативу, як депутата і як директора департамента охорони здоров’я і згідно з рішенням № 259 яке прийняли депутати облради, для жителів Херсонської області за направленням лікаря буде проводитися безкоштовно наступна медична діагностика: загальний аналіз крові, аналіз крові (цукор), ультразвукова діагностика, рентгенографічне обстеження. На це облрада виділила 1,338 млн лікарням, які фінансуються з обласного бюджету.

Читайте також: Мешканці Херсонщини матимуть змогу безкоштовно здати аналізи та обстежитися у обласних лікарнях

Головним досягненням у своїй роботі Віктор Короленко вбачає у збережені мережі закладів охорони здоров’я на Херсонщині.
- Це робота і обласної ради і моя. Ми змогли під час достатньо важкої економічної ситуації ще й відкрити нові заклади. Такий наприклад, як заклад відновлювального лікування на базі Залізничної лікарні, де зберегли 350 робочих місць. Я наполягав аби мене почули у бюджетній комісії і все ж таки депутати проголосували після чого було виділено 1 200 000 тис. грн., близько 1 млн. грн з яких на погашення заборгованості по заробітній платі та 200 тис. грн на переоформлення документів для надання їй статусу лікарні обласного підпорядкування.
В області вперше створена така лікарня відновлювального лікування, де окрім реабілітаційної допомоги населенню області буде надаватись -демобілізованим бійцям АТО .

Читайте також: У Генічеському районі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги (фото)

Як зазначив депутат у бюджет на 2017 рік вже закладено достатньо фінансування на заклади охорони здоров’я області.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Больше интервью

Итальянка снимает фильм о Херсоне

Режиссер из Италии, которую зовут Витториа, при съемках заинтересовалась, в первую очередь, такими вопросами, как религия, феминизм и искусство.

24-04-2017

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Ми на кордоні з тимчасово окупованою територією, тож маємо показувати клас у всьому, - Андрій Гордєєв

Херсонщина за останні роки із напівдепресивної пострадянської області почала потихеньку перетворюватися на такий собі український форпост.

19-04-2017

Назар Кагальняк: на войну – ради детей

Все больше демобилизованных военнослужащих возвращаются домой из зоны проведения АТО. И Олешковский район в этом отношении исключением не является. Его житель — 45-летний Назар Кагальняк – оставил дома жену с...

04-04-2017

Отец боролся за независимость, а сын ее отстаивает

«Как гром грянул» – так описывает решение своего сына Любомира пойти на войну генический предприниматель Виктор Драчук. С началом вооруженного конфликта на востоке Украины он взял ссуду и купил для...

30-03-2017

Бойцы всегда ждут наших волонтеров с большим нетерпением, – херсонец дядя Гриша

Его знает вся Украина. Им гордится Херсон. В голубом десантном берете, тельняшке, с флагом Украины и… в инвалидной коляске. Он не только собирает пожертвования для военных в зоне АТО, но...

28-03-2017

«Сонячний» паламар

Неділя. Херсонські прочани потихеньку з’їжджаються на кінцеву зупинку 12-го тролейбуса, виходять та крокують до великої двоповерхової будівлі з червоної цегли, збоку якої прибудована церква. Це – греко-католицький монастир Святого Володимира.

22-03-2017

Сергій Павленко: В Скадовському районі є ще одне море – море цілющого повітря

Скадовський район має потужній туристичний потенціал, а місто Скадовськ може стати найвідомішим вітчизняним курортом.

20-03-2017

Віктор Короленко: Прозорість сайту «Доступні ліки» не до вподоби тим, хто звик наживатися на пацієнтах

За останні три тижні одразу два херсонських лікаря стали учасниками кримінальних скандалів з продажем вакцин, які були закуплені за бюджетні кошти.

14-03-2017

Для херсонки Анжелы Котенко спасать людей – работа, а вышивать картины – любимое увлечение

Делайте то, что нравится, и всё обязательно получится. История жительницы Херсона тому подтверждение.

07-03-2017