В основном облачно

11°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Интервью

Працюємо над виведенням з тіневого обігу сільськогосподарських земель Береславщини, - Ігор Йосипенко

До вашої уваги - депутатський звіт депутата Херсонської обласної ради Ігоря Йосипенка.

 Ігор Йосипенко - депутат Херсонської обласної ради, член Партії БПП, заступник голови комісії з питань земельних відносин та екології обласної ради, радник голови обласної державної адміністрації з питань екології та природних ресурсів, член Центру допомоги учасникам антитерористичної операції, керівник робочої групи з вирішення питань відтворення та розвитку історико-культурної пам’ятки «Кам’янська Січ» та меценат цього проекту.
За сумлінну працю, значний особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громади та благодійницьку діяльність, у грудні поточного року, він був відзначений Почесною грамотою голови обласної державної адміністрації.

- Цього року я очолив проект «Кам’янська Січ», який складається з двох векторів: Національного природного парку та історико-культурної пам’ятки.
Щоб привернути увагу та зазначити важливість відродження історичної пам’ятки (її відновлення), на Кам’янській Січі відбулося святкування 307-ї річниці з дня її утворення та 20-ї річниці Конституції України. Приємно, що тоді на урочистості завітали тисячі гостей з Херсонщини та інших міст України.
Також 14 жовтня 2016 року на цьому історичному місці було проведено свято День Захисника України та День козацтва. У ході свята ми заклали парк «Козацької Слави»» та лапідарій.

Лапідарій у Кам’янській Січі поповнився унікальним експонатом


- Аби підтримувати розвиток Кам’янської Січі, як історико-культурної пам’ятки, за моєї ініціативи було створено благодійний фонд «Відродження Кам’янської Січі». За кошти саме цього фонду було побудовано надбрамну капличку «Святої Покрови», яку ми відкрили 7-го грудня, з нагоди святкування Дня Збройний Сил України.

З молитвою та в пам’ять воїнів-героїв на Кам’янській Січі відкрили надбрамну каплицю (фото)

- Відродження історичних пам’яток сприяє формуванню патріотизму, почуттю гордості, дає змогу об’єктивно оцінити загальну історію країни і народу. Тому значну підтримку від мене, як депутата, отримують історики та археологи, які на території області займаються дослідженнями і розкопками.

На Херсонщине создадут Национальный природный парк «Каменская Сечь»

- Цього року за моєї підтримки пройшла міжнародна Польсько-Українська археологічна експедиція, яка працювала у вересні в с. Республіканець Бериславського району на території Консулівського городища. Під час розкопок співробітники Національного заповідника «Хортиця» проводили шкільні екскурсії для ознайомлення з артефактами, а також наші діти мали змогу поспілкуватися з польськими та українськими науковцями. Загалом цього року, за моєї підтримки та колег з БПП, історичні місця Бериславщини змогли відвідати більше 3000 школярів.

Підтримка обдарованої молоді, спортивний і творчий розвиток дітей також займає не останнє місце у депутатській діяльності Ігоря Васильовича.

- З метою відзнаки та підтримки кращих учнів, а також заохочення інших дітей, з початку нового навчального року організовую та надаю можливість дітям загальноосвітніх навчальних закладів відвідувати вистави у Херсонському обласному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша, а також екскурсії в обласному краєзнавчому музеї.
На канікулах, або по можливості у вихідні дні, з кожної школи 25 кращих дітей мають можливість безкоштовно виїхати до обласного центру, відвідати театр і музей, а також здійснити ознайомчу екскурсію по місту Херсон. В перспективах - кожен педагогічний колектив мого округу відвідає обласний драмтеатр.
Під час проведення традиційного свята талановитої молоді «Віват обдарованість» маленькі спортсмени отримали від мене цінні подарунки. Також заохочення і подарунки отримали учасники кубку з волейболу кращих команд Херсонщини, у якому я взяв участь як спонсор та один з організаторів заходу.

Однією з найважливіших своїх справ депутат вбачає допомогу у відкритті Милівського пункту екстреної медичної допомоги, медпрацівникам якого вже довелось рятувати життя мешканців району.

- Після мого звернення до директора Департамента охорони здоров'я ХОДА щодо створення на базі Милівської сільради пункту екстреної медичної допомоги було активізовано роботу у цьому напрямку та у листопаді цього року у с.Милове, Бериславського району урочисто відкрито Пункту постійного базування екстреної медичної допомоги у сільській місцевості.
Велика подяка голові Милівської сільради Олегу Яхнієнко, голові благодійного фонду депутату від БПП Олегу Баркоренку, представникам місцевого бізнесу та громаді села за розуміння у необхідності створення даного пункту, зусилля та кошти які були витрачені на його створення. Моє підприємство також безпосередньо приймало участь в цій роботі, в тому числі і наданню фінансової підтримки.

В Бериславском районе открыли пункт постоянного базирования экстренной медицинской помощи

Завдяки співпраці з благодійними фондами депутату вдалось допомогти закладам соціальної сфери, надавши необхідні речі.

- Певну увагу в цьому році мною було приділено і співпраці з благодійними фондами. За моєї ініціативи та меценатської підтримки у Бериславський район було доставлено гуманітарну допомогу у вигляді меблів для Новорайскої та Червономаяцької ЗОШ І-ІІІ ступенів; шкільних ранців для дітей малозабезпечених сімей, ковдр для дитячих садочків. А в інтернати, для людей похилого віку, і лікарні ми надали «ходунки», інвалідні візочки, господарчі та побутові речі.

Одне із наймальовничіших сіл Херсонщини відсвяткувало день заснування

Депутат неодноразово виступав із зверненнями до найвищих органів державного управління захищаючи права та відстоюючи думку фермерів Херсонщини.

- Я був одним із ініціаторів проведення засідання позафракційної депутатської групи "Аграрії Херсонщини", де категорично було піднято питання щодо неприпустимості підвищення орендної плати за землю до 8%. Ця пропозиція була підтримана не тільки депутатами обласної ради, фермерами області, але і народним депутатом Сергієм Хланем.
У березні 2016 року я брав участь у страйку аграріїв під стінами Верховної ради України в підтримку законопроекту № 3851 щодо захисту прав платників податку на додану вартість в тому числі сільгосптоваровиробників.
На сесії облради мене підтримали обласні депутати і ми звернулися щодо цього питання до голови Верховної Ради України В. Гройсмана та голови Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Т. Кутового.

Питання ремонту доріг у районі стоїть доволі гостро, тому депутатська діяльність Ігоря Йосипенка також направлена на вирішення цього питання.

- Депутати обласної ради підтримали мою пропозицію звернутися до Мінфіну та Укравтодору з питанням необхідності фінансування ремонту доріг Херсонщини, а саме Бериславщини, які знаходяться вкрай незадовільному стані. З урахуванням моїх депутатських звернень до Управління автомобільних доріг проведено поточні ямкові ремонти доріг.
Наприкінці грудня після того, як депутати проголосували за питання виділення коштів на сплату послуг по перевезення доменного шлаку для ремонту автомобільної дороги Т-04-03 Берислав-Марянське вже було засипано відрізок дороги на перший час аби було легше проїхати автомобілістам, але дорога потребую капітального ремонту, тому продовжую працювати в цьому напрямку.

Завдяки активній роботі депутата, мешканці селища Качкарівка отримали змогу користуватись питною водою з власної свердловини.

- Майже 30 років мешканці нашого села чекали на вирішення питання питної води, декілька років поспіль ми намагалися через різні держпрограми знайти кошти на будівництво свердловини. Нами було підготовлено необхідну документацію на будівництво свердловини в , а згодом отримано через Фодн регіонального розвитку майже 1,5 млн. грн. На даний час, слід зазначити, громада села Качкарівка - з питною водою.

Депутат завжди відкритий до людей і за рік усі звернення від громадян Бериславського району були розглянуті і задоволені.

- Кожної останньої суботи місяця я проводжу особистий прийом у створеній громадській приймальні у м. Бериславі за адресою вул. Центральна 224.
За рік роботи на особистому прийомі до мене звернулися більше 30 громадян та надійшло більше 10 письмових заяв з різних питань.
За моєї ініціативи Бериславською районною державною адміністрацією було створено робочу групу та вивчено питання тіньового обігу землі в Бериславському районі, неофіційно обробляється в деяких селах до 80% земель. Проведено роботу з головами сільських рад да переконано в необхідності збільшити податку на землю до 0,3% від вартості землі. За рахунок збільшення податку вдалось залучити фермерів до наповнення бюджету села. В середньому збільшились надходження по селах у 5 разів! Наприклад, Качкарівська сільська рада отримала в бюджет села, за сплату податку на землю, в 2015 році 102,8тис.грн а за рахунок збільшення податку в 2016 році – 454,8тис.грн; Милівська сільська рада 2015 – 100,26тис.грн. а в 2016-му- 511,6тис.грн. і так майже в кожному селі.


- Наступним кроком буде створення умов для укладання договорів оренди одноосібниками які сьогодні працюють в «тіні», це в першу чергу збільшить ПДФО до бюджету району та зменшить відсоток людей які будуть звертатися за субсидіями.

На переконання Ігоря Йосипенка аби пережити нелегкий час для всієї України потрібно бажання і зусилля кожного громадянина, які потрібно направити на вирішення питань миру і єдності нації та розуміння один одного задля збереження України і покращення життя її громад.

 


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Больше интервью

Олександр Паливода: Український фермер, не зважаючи на погоду, війну та фінансові проблеми - як сіяв, так і буде сіяти

Як просувається на Херсонщині посівна кампанія, чи не зашкодить врожаям квітневе похолодання, про зрошення та людський фактор розповів  в ефірі ОДТРК «Скіфія» директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Паливода.

24-04-2017

Ми на кордоні з тимчасово окупованою територією, тож маємо показувати клас у всьому, - Андрій Гордєєв

Херсонщина за останні роки із напівдепресивної пострадянської області почала потихеньку перетворюватися на такий собі український форпост.

19-04-2017

Назар Кагальняк: на войну – ради детей

Все больше демобилизованных военнослужащих возвращаются домой из зоны проведения АТО. И Олешковский район в этом отношении исключением не является. Его житель — 45-летний Назар Кагальняк – оставил дома жену с...

04-04-2017

Отец боролся за независимость, а сын ее отстаивает

«Как гром грянул» – так описывает решение своего сына Любомира пойти на войну генический предприниматель Виктор Драчук. С началом вооруженного конфликта на востоке Украины он взял ссуду и купил для...

30-03-2017

Бойцы всегда ждут наших волонтеров с большим нетерпением, – херсонец дядя Гриша

Его знает вся Украина. Им гордится Херсон. В голубом десантном берете, тельняшке, с флагом Украины и… в инвалидной коляске. Он не только собирает пожертвования для военных в зоне АТО, но...

28-03-2017

«Сонячний» паламар

Неділя. Херсонські прочани потихеньку з’їжджаються на кінцеву зупинку 12-го тролейбуса, виходять та крокують до великої двоповерхової будівлі з червоної цегли, збоку якої прибудована церква. Це – греко-католицький монастир Святого Володимира.

22-03-2017

Сергій Павленко: В Скадовському районі є ще одне море – море цілющого повітря

Скадовський район має потужній туристичний потенціал, а місто Скадовськ може стати найвідомішим вітчизняним курортом.

20-03-2017

Віктор Короленко: Прозорість сайту «Доступні ліки» не до вподоби тим, хто звик наживатися на пацієнтах

За останні три тижні одразу два херсонських лікаря стали учасниками кримінальних скандалів з продажем вакцин, які були закуплені за бюджетні кошти.

14-03-2017

Для херсонки Анжелы Котенко спасать людей – работа, а вышивать картины – любимое увлечение

Делайте то, что нравится, и всё обязательно получится. История жительницы Херсона тому подтверждение.

07-03-2017

Крымчанин-воин АТО: Не возвращаться в Крым – мой осознанный выбор

В 2014 году крымский журналист Михаил Новосельцев отправился защищать свою родину в зону проведения АТО, а после участия в боевых действиях на востоке Украины счел небезопасным возвращаться на полуостров и...

04-03-2017