Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 322

У Генічеському районі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги (фото)

«Швидка» тепер прибуватиме до людей у селах за 15-20 хвилин, повідомляє Таврія24.

Участь у відкритті 16 листопада в с. Рівне Генічеського району нового пункту екстреної медичної допомоги  узяли голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, заступник голови ОДА Валентина Січова, в.о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик, Дмитро Бутрій, Євген Рищук та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

Проблема екстреного медичного обслуговування давно існувала у великих населених пунктах Генічеського району - Петрівка, Павлівка, Привільне, Плавське, Догмарівка, Сокологірне, які віддалені від районного центру на 50-70 км. Раніше «швидка» добиралася сюди із Генічеська аж 40 хвилин, замість належних 20 хв., інформують у ХОДА.

Тепер, із відкриттям нового пункту екстреної медичної допомоги у Рівному, «швидка» прибуватиме до людей у селах за 15-20 хвилин.

В оперативності надання екстреної медичної допомоги відразу пересвідчилося обласне керівництво, зателефонувавши на 103 із контрольним викликом. Вже через 40 секунд повідомлення про виклик надійшло на новий пункт екстреної допомоги в с. Рівне.

Слід зазначити, що ремонт і обладнання приміщення пункту постійного базування бригад Генічеської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги в Рівному було здійснено за ініціативи обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (головний лікар Бовкун Ю.В.) та за підтримки голови Генічеської районної ради Євстратова А.О., голови Генічеської районної державної адміністрації Воробйова О.С. і Рівненського сільського голови Мельницького О.В.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Общественные новости

Херсонщина вітатиме військовослужбовців Національної Гвардії України

26 березня з нагоди святкування 3-ої річниці з дня створення Національної Гвардії України на Херсонщині відбудеться всеукраїнська національно-патріотична акція «Національна гвардія твоєї Батьківщини».

22-03-2017

На фестивале-конкурсе искусств "Місто Лева" херсонцы заняли 1-е места

17 - 19 марта 2017 года во Львове состоялся Международный фестиваль-конкурс искусств "Місто Лева", в котором приняли участие таланты со всех уголков Украины, а также – из Херсона.

22-03-2017

24 марта в Херсоне расскажут об особенностях ВНО и итоговой аттестации

В пятницу, 24 марта, в помещении пресс-центра « Новый День» в 11-00 состоится пресс-конференция «Актуальные вопросы организации и проведения внешнего независимого оценивания и государственной итоговой аттестации в 2017 году».

22-03-2017

25 марта красивые и талантливые приглашаются на кастинг "Міss Melpomena"

В Херсоне 25 марта пройдет кастинг на ежегодный конкурс "Міss Melpomena".

22-03-2017

Херсонське обласне товариство інвалідів фінансуватиметься з обласного бюджету

Херсонське обласне товариство інвалідів включено до громадських організацій ветеранів та інвалідів, які фінансуються з обласного бюджету.

22-03-2017

ХДУ готується до святкування 100-річного ювілею

Херсонський державний університет є одним із найстаріших навчальних закладів на півдні України. Він був заснований під час Першої світової війни на базі евакуйованого в Херсон Юр'ївського учительського інституту в листопаді...

22-03-2017

Сьогодні влада з активом промислового рибальства знайшли консенсус в питаннні дозволів на вилов риби

Сьогодні, 22 березня, в.о. заступника голови ОДА Євген Рищук та директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько зустрілися з представниками активу промислового рибальства Херсонської області.

22-03-2017

На річкову навігацію в Херсоні виділили понад півмільйона гривень

На вчорашньому засіданні сесії Херсонської міської ради депутати виділили фінансування на річкову навігацію.

22-03-2017

14 україномовних видань чекають на виділення бюджетних коштів на Херсонщині

З метою продовження роботи з книговидання на Херсонщині 20 березня в облдержадміністрації зібралася робоча група з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області.

22-03-2017

Скадовск хотят засадить казацким можжевельником

Скадовский городской совет объявил тендер на приобретение саженцев можжевельника казацкого и можжевельника Вергинского.

22-03-2017