В основном облачно

-3°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 146

У Генічеському районі відкрили новий пункт екстреної медичної допомоги (фото)

«Швидка» тепер прибуватиме до людей у селах за 15-20 хвилин, повідомляє Таврія24.

Участь у відкритті 16 листопада в с. Рівне Генічеського району нового пункту екстреної медичної допомоги  узяли голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, заступник голови ОДА Валентина Січова, в.о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик, Дмитро Бутрій, Євген Рищук та директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Короленко.

Проблема екстреного медичного обслуговування давно існувала у великих населених пунктах Генічеського району - Петрівка, Павлівка, Привільне, Плавське, Догмарівка, Сокологірне, які віддалені від районного центру на 50-70 км. Раніше «швидка» добиралася сюди із Генічеська аж 40 хвилин, замість належних 20 хв., інформують у ХОДА.

Тепер, із відкриттям нового пункту екстреної медичної допомоги у Рівному, «швидка» прибуватиме до людей у селах за 15-20 хвилин.

В оперативності надання екстреної медичної допомоги відразу пересвідчилося обласне керівництво, зателефонувавши на 103 із контрольним викликом. Вже через 40 секунд повідомлення про виклик надійшло на новий пункт екстреної допомоги в с. Рівне.

Слід зазначити, що ремонт і обладнання приміщення пункту постійного базування бригад Генічеської станції екстреної (швидкої) медичної допомоги в Рівному було здійснено за ініціативи обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (головний лікар Бовкун Ю.В.) та за підтримки голови Генічеської районної ради Євстратова А.О., голови Генічеської районної державної адміністрації Воробйова О.С. і Рівненського сільського голови Мельницького О.В.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Общественные новости

Чому спорт став розмінною монетою політиканів? Або як «Спорт для всіх» на Херсонщині може перетворитися на спорт для «обраних»…

Упродовж 2016 року в Херсоні не вщухали пристрасті навколо спорту: численні перевірки діяльності спортивних шкіл, мітинги обуреної нібито «громадськості», скасування профільним Міністерством спеціалізацій та вищих категорій двох веслувальних шкіл, резонансні...

16-01-2017

Петицию о ликвидации КП «Парки Херсона» депутаты на комиссии пока рассматривать не будут

На депутатской комиссии Херсонского горсовета по вопросам ЖКХ взялись рассматривать петицию депутата Елены Мазур про ликвидацию коммунального предприятия «Парки Херсона» как «нецелесообразного и убыточного».

16-01-2017

У Херсонській дитячій обласній лікарні за благодійні кошти відремонтували апарат ультразвукового дослідження

Сьогодні, 16 січня, у дитячій обласній клінічній лікарні відбулася презентація медичного обладнання, відремонтованого за кошти, що були зібрані у рамках акції «Пробіг з вірою в серці» у вересні 2016 року.

16-01-2017

Мэр Геническа провел репетицию Крещенских купаний

Мэр Геническа Александр Тулупов не только проинспектировал подготовку к Крещенским купаниям, но и успел искупаться на месте их проведения.

16-01-2017

Каховский рынок поплыл (фото)

Обильный снег, который усыпал всю Каховку, никто и не думал убирать на рынке. В результате, центральная торговая площадь города превратилась в сплошную лужу, глубочайшие желоба которой доходят до уровня человеческого...

16-01-2017

Херсонские общественники против повышения стоимости проезда в троллейбусах (видео)

Общественное обсуждение поднятия стоимости проезда в электротранспорте продлится 18 дней.

16-01-2017

Завдяки українському мовленню з телевежі, що будується на Чонгарі, у Криму знатимуть правду про війну та про життя України, – Гордєєв

Вежа, з якої Україна здійснюватиме телевізійне мовлення на територію окупованого Криму, продовжує будуватися на Чонгарі і вже сягає висоти у 116 метрів.

16-01-2017

Де в Херсоні 16 січня через ремонт мереж відсутнє водопостачання

У зв’язку з ремонтом мереж МКП «Херсонський Водоканал» у помешканнях містян  можлива відсутність води.

16-01-2017

Пісенний флешмоб у Херсоні перекочував у маршрутки

Увечері 15 січня дівчата-щедрувальниці піднімали настрій пасажирам херсонської маршрутки, серед яких опинився і міський голова, повідомляє Таврія24.

16-01-2017

Опасные участки херсонских дорог с ночи обрабатывают песчано-солевой смесью

В борьбе с гололедом КП «Дорожник» использовано 148 тонн песчано-солевой смеси.

16-01-2017