Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 820

Туристична галузь Херсонщини вдало завершила 2016-й та активно готується до 2017-го

За результатами 2016 року туристична галузь Херсонщини стала однією з найперспективніших сфер економіки області. Збільшення показників у різних напрямках показує чудову динаміку розвитку цієї галузі.

 В порівнянні з 2015 роком в 2016 році показник внутрішнього туризму збільшився на 25%, а іноземного туризму – на 15%. Загалом обсяги надходжень від туристичної галузі збільшилися на 76%, сума туристичного збору - на 77%.

Протягом туристичного сезону 2016 року область відвідало 3,5 млн туристів, відпочиваючих та екскурсантів. Через Міжнародний аеропорт «Херсон» та контрольні пункти в’їзду – виїзду Херсонщину відвідало у приватних цілях близько 15 тис. іноземних гостей. Топ-10 країн-відвідувачів Херсонщини: Туреччина, Ізраїль, Німеччина, США, Італія, Іспанія, Швеція, Велика Британія, Китай, Франція.

Читайте також: Благодаря реконструкции аэропорта на сумму 50 млн. грн стали возможны авиарейсы в Египет

За 12 місяців 2016 року суб’єктами туристичної діяльності сплачено до місцевих бюджетів усіх рівнів 19 млн. 290 тис. гривень, сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів – 1 млн. 888 тис. гривень.

Сфера туризму та курортів також суттєво вплинула на позитивну динаміку показників економічного та соціального розвитку Херсонської області та простимулювала розвиток суміжних галузей.

Читайте також: Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Таких результатів області вдалося досягти завдяки якісному менеджменту у туристичній галузі: об’єдналися всі гілки влади, туристичного бізнесу, представників громадськості та ЗМІ області під час підготовки та проведення курортно-туристичного сезону 2016 року, в тому числі структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, органів санітарного, пожежного, технічного, фіскального наглядів та інших.

Читайте також: Андрій Гордєєв: Кількість туристів у цьогорічному сезоні є найбільшою за всю історію незалежності України

Упродовж року управління туризму та курортів спільно з туристичним бізнесом, галузевими громадськими об’єднаннями та органами місцевого самоврядування провело ефективну рекламно-іміджеву кампанію для залучення туристичних потоків, а також реалізувало ряд проектів з розвитку туристично-інформаційної інфраструктури та індустрії гостинності області.

Читайте також: Бурхливі оплески, подарунок для Садового та чарівні окуляри - як Херсонщину представили на міжнародному форумі

На підсумковій нараді 10 листопада 2016 року управління туризму та курортів спільно представниками районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та туристичного бізнесу області визначило пріоритетні завдання та напрямки роботи на 2017 рік у сфері туризму та курортів, в рамках реалізації програми соціального, економічного та культурного розвитку області.

Наразі сформовано спільний пакет проектних пропозицій для реалізації у 2017 році в рамках програми соціально-економічного розвитку області. Майже всі проекти, що реалізовувались в 2016 році матимуть своє логічне продовження в 2017 році.

Читайте також: Херсонщина в пятерке самых интересных мест для экотуризма в Украине

Отже можна сміливо заявити, що спільними зусиллями наша рідна Херсонщина перетворюється на цікавий та привабливий для туристів регіон.

 


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Общественные новости

Херсонщина вітатиме військовослужбовців Національної Гвардії України

26 березня з нагоди святкування 3-ої річниці з дня створення Національної Гвардії України на Херсонщині відбудеться всеукраїнська національно-патріотична акція «Національна гвардія твоєї Батьківщини».

22-03-2017

На фестивале-конкурсе искусств "Місто Лева" херсонцы заняли 1-е места

17 - 19 марта 2017 года во Львове состоялся Международный фестиваль-конкурс искусств "Місто Лева", в котором приняли участие таланты со всех уголков Украины, а также – из Херсона.

22-03-2017

24 марта в Херсоне расскажут об особенностях ВНО и итоговой аттестации

В пятницу, 24 марта, в помещении пресс-центра « Новый День» в 11-00 состоится пресс-конференция «Актуальные вопросы организации и проведения внешнего независимого оценивания и государственной итоговой аттестации в 2017 году».

22-03-2017

25 марта красивые и талантливые приглашаются на кастинг "Міss Melpomena"

В Херсоне 25 марта пройдет кастинг на ежегодный конкурс "Міss Melpomena".

22-03-2017

Херсонське обласне товариство інвалідів фінансуватиметься з обласного бюджету

Херсонське обласне товариство інвалідів включено до громадських організацій ветеранів та інвалідів, які фінансуються з обласного бюджету.

22-03-2017

ХДУ готується до святкування 100-річного ювілею

Херсонський державний університет є одним із найстаріших навчальних закладів на півдні України. Він був заснований під час Першої світової війни на базі евакуйованого в Херсон Юр'ївського учительського інституту в листопаді...

22-03-2017

Сьогодні влада з активом промислового рибальства знайшли консенсус в питаннні дозволів на вилов риби

Сьогодні, 22 березня, в.о. заступника голови ОДА Євген Рищук та директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько зустрілися з представниками активу промислового рибальства Херсонської області.

22-03-2017

На річкову навігацію в Херсоні виділили понад півмільйона гривень

На вчорашньому засіданні сесії Херсонської міської ради депутати виділили фінансування на річкову навігацію.

22-03-2017

14 україномовних видань чекають на виділення бюджетних коштів на Херсонщині

З метою продовження роботи з книговидання на Херсонщині 20 березня в облдержадміністрації зібралася робоча група з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області.

22-03-2017

Скадовск хотят засадить казацким можжевельником

Скадовский городской совет объявил тендер на приобретение саженцев можжевельника казацкого и можжевельника Вергинского.

22-03-2017