Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 692

Туристична галузь Херсонщини вдало завершила 2016-й та активно готується до 2017-го

За результатами 2016 року туристична галузь Херсонщини стала однією з найперспективніших сфер економіки області. Збільшення показників у різних напрямках показує чудову динаміку розвитку цієї галузі.

 В порівнянні з 2015 роком в 2016 році показник внутрішнього туризму збільшився на 25%, а іноземного туризму – на 15%. Загалом обсяги надходжень від туристичної галузі збільшилися на 76%, сума туристичного збору - на 77%.

Протягом туристичного сезону 2016 року область відвідало 3,5 млн туристів, відпочиваючих та екскурсантів. Через Міжнародний аеропорт «Херсон» та контрольні пункти в’їзду – виїзду Херсонщину відвідало у приватних цілях близько 15 тис. іноземних гостей. Топ-10 країн-відвідувачів Херсонщини: Туреччина, Ізраїль, Німеччина, США, Італія, Іспанія, Швеція, Велика Британія, Китай, Франція.

Читайте також: Благодаря реконструкции аэропорта на сумму 50 млн. грн стали возможны авиарейсы в Египет

За 12 місяців 2016 року суб’єктами туристичної діяльності сплачено до місцевих бюджетів усіх рівнів 19 млн. 290 тис. гривень, сума надходжень туристичного збору до місцевих бюджетів – 1 млн. 888 тис. гривень.

Сфера туризму та курортів також суттєво вплинула на позитивну динаміку показників економічного та соціального розвитку Херсонської області та простимулювала розвиток суміжних галузей.

Читайте також: Топ-3 найпопулярніших бізнес-напрямків для інвесторів на Херсонщині

Таких результатів області вдалося досягти завдяки якісному менеджменту у туристичній галузі: об’єдналися всі гілки влади, туристичного бізнесу, представників громадськості та ЗМІ області під час підготовки та проведення курортно-туристичного сезону 2016 року, в тому числі структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, органів місцевого самоврядування, органів санітарного, пожежного, технічного, фіскального наглядів та інших.

Читайте також: Андрій Гордєєв: Кількість туристів у цьогорічному сезоні є найбільшою за всю історію незалежності України

Упродовж року управління туризму та курортів спільно з туристичним бізнесом, галузевими громадськими об’єднаннями та органами місцевого самоврядування провело ефективну рекламно-іміджеву кампанію для залучення туристичних потоків, а також реалізувало ряд проектів з розвитку туристично-інформаційної інфраструктури та індустрії гостинності області.

Читайте також: Бурхливі оплески, подарунок для Садового та чарівні окуляри - як Херсонщину представили на міжнародному форумі

На підсумковій нараді 10 листопада 2016 року управління туризму та курортів спільно представниками районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та туристичного бізнесу області визначило пріоритетні завдання та напрямки роботи на 2017 рік у сфері туризму та курортів, в рамках реалізації програми соціального, економічного та культурного розвитку області.

Наразі сформовано спільний пакет проектних пропозицій для реалізації у 2017 році в рамках програми соціально-економічного розвитку області. Майже всі проекти, що реалізовувались в 2016 році матимуть своє логічне продовження в 2017 році.

Читайте також: Херсонщина в пятерке самых интересных мест для экотуризма в Украине

Отже можна сміливо заявити, що спільними зусиллями наша рідна Херсонщина перетворюється на цікавий та привабливий для туристів регіон.

 


Поделитесь этой публикацией с друзьями!