Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 59

В межах м. Олешки розміщення полігону відходів не планується

Нагадаємо, 28 грудня в прямому ефірі регіональної дирекції НТКУ «Скіфія» голова облдержадміністрації відзвітував за 8 місяців роботи його команди у 2016 році.

До розмови долучились і мешканці області, питання яких було розглянуто як під час ефіру, так і ті, що надходили пізніше.

Так, у відповідь на запитання мешканки Винрозсадника стосовно розміщення сміттєзвалища на території м. Олешки голова міської ради Дмитро Воронов повідомив, що розміщення полігону твердих побутових відходів в межах м. Олешки не планується, інформує Таврия24.

Більш детально Олешківська міська рада поінформувала про те, в межах міста планується розміщення об’єкту будівництва – «Сміттєпереробний завод із сортувальною лінією, майданчиком для тимчасового складування відходів, в районі очисних споруд в м. Олешки (Цюрупинську)» на земельній ділянці, площею 22,5386 га, що надана в постійне користування комунальному підприємству «Підприємство по поводженню з відходами».

При процедурі вибору земельної ділянки для будівництва об’єкту була розроблена та затверджена містобудівна документація – «Детальний план території» та забезпечено проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Місце розміщення об’єкту відповідає Плану зонування м. Олешки, затвердженому рішенням міської ради №1139 від 03.06.2015 року. Навколо вказаного об’єкту встановлена 500-метрова санітарно-захисна зона, в межах якої жодного об’єкту містобудування немає. Відстань від меж ділянки землевідведення під будівництво заводу до найближчих присадибних ділянок складає — біля 900 мп, до території з умовною назвою «Винрозсадник» – більше 1,1 км.

Станом на сьогодні проект першої черги будівництва (стадія «П») отримав позитивний висновок державної експертизи щодо дотримання вимог до міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної безпеки, щодо кошторисної частини проекту будівництва тощо.

В міському бюджеті 2017 року заплановано кошти на подальше проектування об’єкту будівництва. Після затвердження розробленого проекту виконавчими органами міської ради планується проведення конкурсу з вибору інвестора для проведення робіт з будівництва сміттєпереробного заводу із урахуванням вимог Закону України «Про інвестиційну діяльність», йдеться на сайті ОДА.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Читайте также

Error: No articles to display

Общественные новости

ОДА працює над поверненням українського мовника на Херсонщину та Крим

Через анексію Криму та втрату однієї з основних телерадіовеж у Красноперекопську Херсонська область постала перед проблемою захоплення частот агресором та інформаційних атак.

18-02-2017

В Димитровском парке наведут порядок

У директора КП «Парки Херсона» Сергея Белоковыленко большие планы на  «Димитровский парк», сообщает Таврия24.

18-02-2017

Сегодня цена в херсонских маршрутках – кому как повезет

18 февраля на улицы Херсона вышли не все маршрутки. Цена за проезд в автобусах варьируется от 3 до 5 гривен.

18-02-2017

В Херсоне опять бастуют маршрутчики?

Херсонцы жалуются с утра, что в областном центре вновь бастуют перевозчики. На остановках - огромное количество людей, а маршрутного транспорта практически не видно.

18-02-2017

У Херсонському аграрному університеті планують з 2017 року відновити підготовку спеціалістів із гідромеліорації

Херсонський державний аграрний університет не набрав абітурієнтів на спеціальність „гідромеліорація” у 2016-ому, адже в переліку, затвердженому Міносвіти у вступній кампанії минулого року, ця спеціальність просто зникла. Можливо, її віднесли до...

18-02-2017

У суботу в Херсоні буде ще тепліше

Вночі та вранці 18 лютого, за інформацією Херсонського обласного центру з гідрометеорології, на Херсонщині місцями очікується туман, а от удень - довгоочікувана плюсова температура.

17-02-2017

Херсонським перевізникам таки повідомили, що проїзд знову по 3 гривні (відео)

Проїзд у маршрутках – знову по 3 гривні. Як повідомлялося раніше, рішення виконавчого комітету про підвищення вартості перевезень до 5 гривень зупинив Херсонський міський суд.

17-02-2017

У Херсоні пройшли рейди проти стихійної торгівлі

Управління споживчого ринку міської ради провело рейди з ліквідації та запобігання виникненню стихійної торгівлі у Херсоні.

17-02-2017

Херсонские маршрутчики отказываются возить пассажиров за 3 гривны

Жители Херсона рассказывают о том, что водители маршруток отказываются провозить пассажиров по 3 грн., требуя оплату в 5 грн.

17-02-2017

Системність і мобілізація освітніх ресурсів збережуть університети Херсонщини, - Андрій Гордєєв

16 лютого у Херсонському державному аграрному університеті відбулися збори трудового колективу щодо обговорення нагальних питань функціонування вищого учбового закладу.

17-02-2017