Малооблачно

4°C

Херсон

Малооблачно

  • Категория: Общество
  • Просмотров: 86

В межах м. Олешки розміщення полігону відходів не планується

Нагадаємо, 28 грудня в прямому ефірі регіональної дирекції НТКУ «Скіфія» голова облдержадміністрації відзвітував за 8 місяців роботи його команди у 2016 році.

До розмови долучились і мешканці області, питання яких було розглянуто як під час ефіру, так і ті, що надходили пізніше.

Так, у відповідь на запитання мешканки Винрозсадника стосовно розміщення сміттєзвалища на території м. Олешки голова міської ради Дмитро Воронов повідомив, що розміщення полігону твердих побутових відходів в межах м. Олешки не планується, інформує Таврия24.

Більш детально Олешківська міська рада поінформувала про те, в межах міста планується розміщення об’єкту будівництва – «Сміттєпереробний завод із сортувальною лінією, майданчиком для тимчасового складування відходів, в районі очисних споруд в м. Олешки (Цюрупинську)» на земельній ділянці, площею 22,5386 га, що надана в постійне користування комунальному підприємству «Підприємство по поводженню з відходами».

При процедурі вибору земельної ділянки для будівництва об’єкту була розроблена та затверджена містобудівна документація – «Детальний план території» та забезпечено проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Місце розміщення об’єкту відповідає Плану зонування м. Олешки, затвердженому рішенням міської ради №1139 від 03.06.2015 року. Навколо вказаного об’єкту встановлена 500-метрова санітарно-захисна зона, в межах якої жодного об’єкту містобудування немає. Відстань від меж ділянки землевідведення під будівництво заводу до найближчих присадибних ділянок складає — біля 900 мп, до території з умовною назвою «Винрозсадник» – більше 1,1 км.

Станом на сьогодні проект першої черги будівництва (стадія «П») отримав позитивний висновок державної експертизи щодо дотримання вимог до міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної безпеки, щодо кошторисної частини проекту будівництва тощо.

В міському бюджеті 2017 року заплановано кошти на подальше проектування об’єкту будівництва. Після затвердження розробленого проекту виконавчими органами міської ради планується проведення конкурсу з вибору інвестора для проведення робіт з будівництва сміттєпереробного заводу із урахуванням вимог Закону України «Про інвестиційну діяльність», йдеться на сайті ОДА.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Общественные новости

Херсонщина вітатиме військовослужбовців Національної Гвардії України

26 березня з нагоди святкування 3-ої річниці з дня створення Національної Гвардії України на Херсонщині відбудеться всеукраїнська національно-патріотична акція «Національна гвардія твоєї Батьківщини».

22-03-2017

На фестивале-конкурсе искусств "Місто Лева" херсонцы заняли 1-е места

17 - 19 марта 2017 года во Львове состоялся Международный фестиваль-конкурс искусств "Місто Лева", в котором приняли участие таланты со всех уголков Украины, а также – из Херсона.

22-03-2017

24 марта в Херсоне расскажут об особенностях ВНО и итоговой аттестации

В пятницу, 24 марта, в помещении пресс-центра « Новый День» в 11-00 состоится пресс-конференция «Актуальные вопросы организации и проведения внешнего независимого оценивания и государственной итоговой аттестации в 2017 году».

22-03-2017

25 марта красивые и талантливые приглашаются на кастинг "Міss Melpomena"

В Херсоне 25 марта пройдет кастинг на ежегодный конкурс "Міss Melpomena".

22-03-2017

Херсонське обласне товариство інвалідів фінансуватиметься з обласного бюджету

Херсонське обласне товариство інвалідів включено до громадських організацій ветеранів та інвалідів, які фінансуються з обласного бюджету.

22-03-2017

ХДУ готується до святкування 100-річного ювілею

Херсонський державний університет є одним із найстаріших навчальних закладів на півдні України. Він був заснований під час Першої світової війни на базі евакуйованого в Херсон Юр'ївського учительського інституту в листопаді...

22-03-2017

Сьогодні влада з активом промислового рибальства знайшли консенсус в питаннні дозволів на вилов риби

Сьогодні, 22 березня, в.о. заступника голови ОДА Євген Рищук та директор Департаменту екології та природних ресурсів ОДА Юрій Попутько зустрілися з представниками активу промислового рибальства Херсонської області.

22-03-2017

На річкову навігацію в Херсоні виділили понад півмільйона гривень

На вчорашньому засіданні сесії Херсонської міської ради депутати виділили фінансування на річкову навігацію.

22-03-2017

14 україномовних видань чекають на виділення бюджетних коштів на Херсонщині

З метою продовження роботи з книговидання на Херсонщині 20 березня в облдержадміністрації зібралася робоча група з питань сприяння розвитку книговидання та книгорозповсюдження в області.

22-03-2017

Скадовск хотят засадить казацким можжевельником

Скадовский городской совет объявил тендер на приобретение саженцев можжевельника казацкого и можжевельника Вергинского.

22-03-2017