В основном облачно

11°C

Херсон

В основном облачно

  • Категория: Общество

В межах м. Олешки розміщення полігону відходів не планується

Нагадаємо, 28 грудня в прямому ефірі регіональної дирекції НТКУ «Скіфія» голова облдержадміністрації відзвітував за 8 місяців роботи його команди у 2016 році.

До розмови долучились і мешканці області, питання яких було розглянуто як під час ефіру, так і ті, що надходили пізніше.

Так, у відповідь на запитання мешканки Винрозсадника стосовно розміщення сміттєзвалища на території м. Олешки голова міської ради Дмитро Воронов повідомив, що розміщення полігону твердих побутових відходів в межах м. Олешки не планується, інформує Таврия24.

Більш детально Олешківська міська рада поінформувала про те, в межах міста планується розміщення об’єкту будівництва – «Сміттєпереробний завод із сортувальною лінією, майданчиком для тимчасового складування відходів, в районі очисних споруд в м. Олешки (Цюрупинську)» на земельній ділянці, площею 22,5386 га, що надана в постійне користування комунальному підприємству «Підприємство по поводженню з відходами».

При процедурі вибору земельної ділянки для будівництва об’єкту була розроблена та затверджена містобудівна документація – «Детальний план території» та забезпечено проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів відповідно до статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Місце розміщення об’єкту відповідає Плану зонування м. Олешки, затвердженому рішенням міської ради №1139 від 03.06.2015 року. Навколо вказаного об’єкту встановлена 500-метрова санітарно-захисна зона, в межах якої жодного об’єкту містобудування немає. Відстань від меж ділянки землевідведення під будівництво заводу до найближчих присадибних ділянок складає — біля 900 мп, до території з умовною назвою «Винрозсадник» – більше 1,1 км.

Станом на сьогодні проект першої черги будівництва (стадія «П») отримав позитивний висновок державної експертизи щодо дотримання вимог до міцності, надійності, довговічності будинків і споруд, санітарного і епідеміологічного благополуччя населення, екології, охорони праці, енергозбереження, пожежної, техногенної безпеки, щодо кошторисної частини проекту будівництва тощо.

В міському бюджеті 2017 року заплановано кошти на подальше проектування об’єкту будівництва. Після затвердження розробленого проекту виконавчими органами міської ради планується проведення конкурсу з вибору інвестора для проведення робіт з будівництва сміттєпереробного заводу із урахуванням вимог Закону України «Про інвестиційну діяльність», йдеться на сайті ОДА.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!

Общественные новости

Завтра на Херсонщині ярмарок сезонних вакансій

25 квітня у Бериславі об 11.00 на площі біля районного будинку культури ім. Т. Г. Шевченка відбудеться ярмарок вакансій «Роботодавці Херсонщини пропонують сезонні роботи» у рамках проведення Міжнародного ярмарку сезонних...

24-04-2017

Херсонців запрошують долучитися до поминальної панахиди за загиблими учасниками АТО

Завтра, 25 квітня, в 11.00 в день Радониці (поминальний день) священнослужителями Херсонсько-Таврійської єпархії УПЦ КП на меморіальній частині кладовища селища Геологів завершиться поминальна панахида за загиблими учасниками АТО на Сході...

24-04-2017

Загнать тракторы и снести все: херсонские депутаты решали, что делать с пляжем «Лилея»

24 апреля члены комиссии горсовета Херсона по ЖКХ обсудили, что можно сделать с пляжем «Лилея», учитывая, что на нем расположены объекты частной собственности.

24-04-2017

В Новой Каховке до конца года построят Центр админуслуг

Строительство Центра предоставления административных услуг планируют на месте сквера.

24-04-2017

Де сьогодні в Херсоні не буде води: водоканал виконує роботи

У зв’язку з ремонтом мереж МКП «Херсонський Водоканал» у помешканнях містян  можлива відсутність води.

24-04-2017

Директора КП «Херсонские авиалинии» отправили на пенсию

Глава Херсонского областного совета Владислав Мангер уволил директора КП «Херсонские авиалинии» Григория Усика в связи с выходом на пенсию.

24-04-2017

Херсонцам необходимо запастись водой: начинается дезинфекция водопроводных сетей города

25 и 26 апреля будет проводиться ежегодная плановая дезинфекция водопроводных сетей Херсона.

24-04-2017

Из-за непогоды в сёлах на Херсонщине света не было 5 суток

С 18 по 22 апреля в населенных пунктах Нижнесерогозского района отсутствовало электроснабжение.

24-04-2017

Российская пропаганда на ТВ такая агрессивная, что любой рехнется, – херсонский священник о крымских реалиях

Херсонский священник Сергей Шульц, который недавно побывал в Крыму, поделился своими впечатлениями от поездки.

24-04-2017

«Лебединое озеро» в Херсоне начало подавать признаки жизни (фото)

Озеро в парке «Херсонська фортеця» снова заполнилось водой.

24-04-2017