Облачно

0°C

Херсон

Облачно

  • Категория: Спорт
  • Просмотров: 46

Юній херсонській спортсменці придбають човен за 180 тис. грн з обласного бюджету

На сесії облради йшлося про виділення коштів на придбання академічного човна-одиночки німецької фірми «EMPACHER» для Дарини Ставиноги.

З таким депутатським запитом звернувся до колег та головуючого депутат обласної ради Володимир Шадрін під час сесії, повідомляє Таврія24.

14-річна дівчина є членом Національної збірної команди України з академічного веслування, чемпіонкою України серед юнаків та срібною призеркою Чемпіонату України серед дорослих, йдеться на сайті облради.

«Дівчина має великий потенціал, бажання та перспективи досягнути найвищого спортивного результату, а саме – стати Олімпійською чемпіонкою», – зазначив Володимир Шадрін, – вважаю, що перспективних молодих спортсменів ми повинні підтримувати, заохочувати, щоб вони мали змогу професійно займатися спортом на Херсонщині, не переїжджаючи до інших областей країни, або взагалі за межі України».

Закликав депутатів підтримати звернення й голова обласної ради Владислав Мангер, який під час засідань бюджетної комісії неодноразово звертав увагу колег на необхідність розвивати та підтримувати херсонських спортсменів.

«Якщо хочемо пишатися нашими юнаками та дівчатами на Олімпійських змаганнях, то вже сьогодні маємо дати їм можливість повноцінно тренуватися у належних умовах», – підкреслив Владислав Мангер та запросив депутатів голосувати.

Обранці підтримали цю ініціативу. Таким чином, 180 тис. грн з обласного бюджету буде використано на придбання необхідного обладнання для Дарини.


Поделитесь этой публикацией с друзьями!